Sella Ronda

Sella Ronda chętnie nazywana jest "najpiękniejszym rondem we Włoszech". Trasę, prowadzącą wokół masywu w sercu Dolomitów można pokonać zarówno na nartach, jak i na snowboardzie. Na wycieczkę trzeba zaplanować przynajmniej 6 godzin. Przejazd możliwy jest zgodnie ze wskazówkami zegara i w przeciwnym kierunku. Trasa oznaczona jest pomarańczowymi i zielonymi drogowskazami.

Trasa Sella Ronda przecina 4 doliny o nazwach Val Gardena, Alta Badia, Arabba i Fassa oraz 3 regiony - Tyrol Południowy, Trentino i Belluno. Sportowcy mogą korzystać z 26 km nartostrad oznaczonych niebieskim i czerwonym kolorem. Sella Ronda nie jest więc zarezerwowana dla doświadczonych narciarzy. Zaawansowani zwolennicy sportów zimowych mogą ją jednak rozszerzyć, dodając np. trudną trasę Porta Vescovo w miejscowości Arabba. Miejscowości, z których najlepiej dostać się do Sella Rondy to Val Gardena, Corvara, Arabba i Canazei.

Zapraszamy na bezgraniczne szaleństwo na nartach i na snowboardzie!

Sella Ronda
Sella Ronda
Vigo

Hotel Dolomiti ***

7 noclegów z Karnet & HB

od 2 194
Krótki opis

Rodzinnie prowadzony 3-gwiazdkowy Hotel Dolomiti znajduje się ok. 1 km od centrum miejscowości Vigo di Fassa. Wyciąg do terenu narciarskiego oddalony jest o ok. 1 km od obiektu. Od przystanku autobusowego dzieli Państwa zaledwie parę kroków.Do …

Szczegóły