Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący: dowolny Snowpark: dowolny długość podróży:
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & fani freeride: dowolny Wyciągi & gondole: dowolny Kraj: dowolny
Km tras biegowych: dowolny Opinie Klientów: dowolny Cena za osobę: dowolny
Rodzina & dzieci: dowolny Après-ski: dowolny Czas podróży: dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania

Award

Opinie Klientów

Fieberbrunn

551 Liczba ocen:

98 % Rekomendacja:

Miejscowość 8,2
Teren narciarski 8,9

Informacje o terenie narciarskim

Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn

Maks. wysokość: 2 096 m
Min. wysokość: 830 m
Wys. miejscowość: 790 m
Wyciągi łącznie: 70
Orczyki: 20
Krzesełka: 22
Gondole: 28
Trasy łącznie: 270 km
Nartostrady:
140 km
Nartostrady:
112 km
Nartostrady:
18 km

Teren narciarski Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn

Do tej pory teren narciarski Fieberbrunn był znany jako "najlepszy ukryty ośrodek narciarski w Alpach" i przeznaczony był głównie dla freeriderów, snowboardzistów i miłośników jazdy w głębokim śniegu. Od grudnia 2015 roku otworzono połączenie narciarskie "TirolS", który łączy Fieberbrunn z sąsiednim Saalbach Hinterglemm Leogang! Z nowym karnetem "Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn" do Państwa dyspozycji pozostaje 270 km tras (łącznie ze szlakami narciarskimi) i 70 wyciągów - także po drugiej stronie granicy Tyrolu i Salzburga. Pod hasłem "Dwie krainy - jedna kolej" jest jedym z największych obszarów narciarskich na świecie. Tylko nowa 10-osobowa gondola zwiększa możliwość przewiezienia 20 % więcej narciarzy niż do tej pory.

Zimą 2016/2017 Skicircus zyskał ponownie nową infrastrukturę: kolejka Schönleitenbahn w Vorderglemm została przekształcona z gondoli, w której trzeba było stać na siedzącą, a nowy 12-osobowy Express umożliwia płynne przejście w Hinterglemm między Zwölferkogel i Westgipfel.

Dzięki położeniu karuzeli narciarskiej w ośrodku narciarskim Fieberbrun nie można sie nudzić. Bezpośrednio przy Reckmoosbahn czeka na Państwa zjawiskowy tor do jazdy w głębokim śniegu i oświetlony half-pipe "Lord of the Boards" przygotowanych specjalnie snowboardzistów.

Dla wszystkich, którzy marzą o poznaniu jak największej ilości tras narciarskich polecamy powiększenie karnetu narciarskiego na Super Ski Card (opis regionu), który umożliwia korzystanie z następujących terenów narciarskich Wilder Kaiser - Brixental, Schneewinkel i Ski Juwel (Alpbachtal i Wildschönau). Dzięki niemu możemy się cieszyć z jazdy na nartach w Tyrolu i Salzburgu na ponad 2794 km tras narciarskich!

Nocna jazda na nartach możliwa jest na wielu terenach narciarskich w Austrii, ponieważ istnieją tereny narciarskie umożliwiające nocną jazdę na nartach, na których wyciągi pozostają otwarte dłużej niż tylko na standardowy narciarski dzień. W Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn w pobliżu Fieberbrunn znajdą Państwo najbliższą trasę do nocnej jazdy na nartach. Odcinek o długości ok. 500 m położony jest przy wyciągu Schanteillift w Leogang. Nocna jazda na nartach organizowana jest tutaj od Świąt Bożego Narodzenia do ok. połowy marca w każdy poniedziałek, czwartek i sobotę w godz. 19:00 – 21:30 (stan na zimę 16/17). Kolejna oświetlona trasa do nocnej jazdy na nartach otwarta jest między pon.-sob. do godz. 21:30 (stan na zimę 16/17) przy wyciągu Unterschwarzachbahn w Hinterglemm, gdzie odcinek bierze swój początek. Oprócz przyjemnej nocnej jazdy na odcinku ok. 1,2 km fani freestylu mogą pojeździć w miejscowym nightparku na skoczniach i rampach. Korzystnie z nocnej jazdy nie wiąże się z dodatkowymi kosztami dla posiadaczy ważnego karnetu narciarskiego.
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Eksperci testują: Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn

W skład testu dotyczącego Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn wchodzą następujące kategorie: najważniejsze kryteria, szczegółowe kryteria dot. zainteresowań oraz dalsze kryteria. Najważniejsze kryteria liczone są przy uwzględnianiu oceny końcowej podwójnie.

Łączna ocena w teście

(4,6 na 5 gwiazdek)

Najważniejsze kryteria oceny
Te oceny liczą się podwójnie

Wyciągi & gondole
Warunki śniegowe

Szczegółowe kryteria dot. zainteresowań

Rodziny & dzieci
Początkujący
Zaawansowani & fani freeride'u
Snowparki
Biegówki & trasy biegowe

Pozostałe kryteria

Après-ski
Oznakowanie (plan nartostrad, tablice informacyjne & drogowskazy)
Restauracje w górach & gastronomia
Dojazd & parking

Obiekty w Fieberbrunn

Mapa Powiększ

Szukaj…
: Teren narciarski Fieberbrunn
no_offers