Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący: dowolny Snowpark: dowolny długość podróży:
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & fani freeride: dowolny Wyciągi & gondole: dowolny Kraj: dowolny
Km tras biegowych: dowolny Opinie Klientów: dowolny Cena za osobę: dowolny
Rodzina & dzieci: dowolny Après-ski: dowolny Czas podróży: dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania

Opinie Klientów

Ischgl

828 Liczba ocen:

97 % Rekomendacja:

Miejscowość 9,3
Teren narciarski 9,6

Après-ski Ischgl

Pod względem atrakcji życia nocnego, Ischgl z pewnością może konkurować z dowolnym miastem na świecie. Liczne chaty, bary, restauracje jak i dyskoteki zapraszają by przyjemnie spędzić w nich czas po narciarskich szaleństwach. Atrakcją całej zabawy jest huczne party après-ski odbywające się codziennie w słynnym "Kuhstall". Także w „Trofana-Alm“ oraz w "Niki’s Stadl" można bawić się do późnych godzin. Spośród dyskotek w Ischgl warto zajrzeć do „Madlein-Pacha“, w której regularnie odbywają się gorące show. Ukoronowaniem wszystkich zabaw jest doroczny koncert na wolnym powietrzu odbywający się 1-go maja przy Idalp. Występowały tam już takie gwiazdy jak Tina Turner, Elton John, Bon Jovi, Sting, Pink, Wir Sind Helden i Bob Dylan.

Znacznie spokojniej jest za to w przytulnych kafejkach, gdzie po dniu spędzonym na stoku można spotkać się na filiżankę pysznej kawy lub kakao. Dodatkowo w Silvretta-Center odbywają się przeróżne imprezy typu wernisaże, koncerty, sztuki teatralne. Jedyna w swoim rodzaju 7 km trasa saneczkowa na wysokości 950 m zagwarantuje niezapomniane przeżycie. Po wyczerpującym dniu na stoku zrelaksować się można w kąpieli, saunie lub podczas masaży.

Dla wszystkich, którzy szukają odpoczynku po dniu spędzonym na stoku proponujemy skorzystanie z parku wodnego z saunami, solarium i masażami.

Kontrowersją jest zakaz jazdy na nartach nocą w Ischgl! Jeśli chcą Państwo nocą przechadzać się po Ischgl, należy wtedy unikać noszenia butów narciarskich. Od godz. 20 do 6 godz. rano nie jest dozwolone chodzenie w butach narciarskich przez Ischgl. Tym samym ma być zmniejszony hałas i mają być unikane niebezpieczne sytuacje. Przy naruszeniem zakazu grożą wysokie grzywny. Reakcje na tego typu zakaz są różne, począwszy od aprobaty aż po niezrozumienie.

Obiekty w Ischgl

Mapa Powiększ

Szukaj…
: Après-ski Ischgl
Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.