Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący: dowolny Snowpark: dowolny długość podróży:
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & fani freeride: dowolny Wyciągi & gondole: dowolny Kraj: dowolny
Km tras biegowych: dowolny Opinie Klientów: dowolny Cena za osobę: dowolny
Rodzina & dzieci: dowolny Après-ski: dowolny Czas podróży: dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania

Award

Opinie Klientów

Münster

75 Liczba ocen:

97 % Rekomendacja:

Miejscowość 8,4
Teren narciarski 9,7

Informacje o terenie narciarskim

Ski Juwel

Maks. wysokość: 2 025 m
Min. wysokość: 830 m
Wys. miejscowość: 540 m
Wyciągi łącznie: 46
Orczyki: 31
Krzesełka: 7
Gondole: 8
Trasy łącznie: 93 km
Nartostrady:
26 km
Nartostrady:
53 km
Nartostrady:
14 km
Trasy do skialpinizmu: 16 km

Teren narciarski Ski Juwel

Dzięki połączeniu terenów narciarskich Wildschönau i Alpbachtal nową kolejką Umlaufgondelbahn mogą Państwo korzystać z niesamowitych 109 km tras narciarskich (łącznie z trasami do skialpinizmu) w ramach karnetu narciarskiego „Ski Juwel”. Należą do nich tereny narciarskie Markbachjoch/Lanerköpfl, Oberau, Schatzberg, jak również Kramsach, Reither Kogel i Wiedersberger Horn. Teren narciarski obsługiwany jest przez 46 wyciągów zlokalizowanych na wysokości między 830 i 2025 m. Różnorodne zjazdy na wszystkich poziomach trudności spełnią oczekiwania zarówno początkujących, jak i profesjonalnych narciarzy.

Dzieci mogą się najlepiej wyszaleć w klubie Bobo's. Dla rodzin i narciarzy rekreacyjnych szczególnie warte polecenia są Schatzberg i Reither Kogel, a ambitni narciarze mogą skorzystać ze zjazdów na północnych szczytach przy Markbachjoch oraz Lanerköpfl, jak również z różnych tras do jazdy w głębokim śniegu i do freeridu z 16 km tras do skialpinizmu włącznie.

Na miłośników jazdy na nartach nocą czekają oświetlone stoki narciarskie przy Reith, które są otwarte 2 x tygodniowo. Ponadto 1 x w tygodniu organizowana jest wędrówka nocna. Również trasy terenu narciarskiego w Oberau są do Państwa dyspozycji, do których dowiezie Państwa wygodnie bezpłatny autobus dla narciarzy. W Alpbach znajdują się trzy gondole, którymi łatwo się dostać do terenu narciarskiego. Na zapaleńców snowboardu czeku zarówno snowpark "Wiedersberger Horn", funpark przy Schatzberg, jak i "Race 'n' Boarder Arena" w Niderau, w których można się wyszaleć do woli!

Nowością sezonu 2016/17 jest strefa tras przy Reither Kogel z ogromną trasą zjazdową, na której będzie można poćwiczyć swoje umiejętności jak prawdziwy zawodowiec.

Dodatkowo mają Państwo do dyspozycji 20 stref tzw."Hotzones",które umożliwiają bezpłatne korzystanie z Wi-Fi i bezproblemowy kontakt z rodziną i znajomymi.

Dzięki rozszerzeniu karnetu narciarskiego na Super Ski Card mają Państwo wybór nawet spośród 2794 km tras narciarskich i 925 wyciągów w 25 regionach narciarskich!

Wyjątkową zaletą terenu narciarskiego Ski Juwel są dobre możliwości do nocnej jazdy na nartach. Zalicza się do najlepszych terenów narciarskich w Austrii również pod względem nocnej jazdy na nartach. Od strony Münster najbliższe trasy do nocnej jazdy znajdują się już w Reith przy Reither Kogel. W każdy piątek i sobotę w godz. 18:30 - 21:15 do dyspozycji są trzy trasy o łącznej długości 6 km. Kursują takie wyciągi, jak Reitherkogelbahn, Nordlift oraz Brandachlift. We wtorki również w tym samym czasie możliwe są rodzinne zjazdy na trasie do skialpinizmu. Wyciągi wtedy jednak nie pracują. W Wildschönau oprócz nocnej jazdy na nartach na terenie narciarkim Roggenboden możliwa jest również jazda na sankach. W środy i czwartki w godz. 19:30 – 21:00 oświetlone są dwie wielkopowierzchniowe naśnieżone trasy. Karnety do nocnej jazdy na nartach i sankach można każdorazowo zakupić na miejscu.
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Eksperci testują: Ski Juwel

W skład testu dotyczącego Ski Juwel wchodzą następujące kategorie: najważniejsze kryteria, szczegółowe kryteria dot. zainteresowań oraz dalsze kryteria. Najważniejsze kryteria liczone są przy uwzględnianiu oceny końcowej podwójnie.

Łączna ocena w teście

(4,7 na 5 gwiazdek)

Najważniejsze kryteria oceny
Te oceny liczą się podwójnie

Wyciągi & gondole
Warunki śniegowe

Szczegółowe kryteria dot. zainteresowań

Rodziny & dzieci
Początkujący
Zaawansowani & fani freeride'u
Snowparki
Biegówki & trasy biegowe

Pozostałe kryteria

Après-ski
Oznakowanie (plan nartostrad, tablice informacyjne & drogowskazy)
Restauracje w górach & gastronomia
Dojazd & parking

Obiekty w Münster

Mapa Powiększ

Szukaj…
: Teren narciarski Münster
no_offers