Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący : dowolny Snowpark : dowolny długość podróży:
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & fani freeride : dowolny Wyciągi & gondole : dowolny Kraj : dowolny
Km tras biegowych : dowolny Opinie Klientów : dowolny Cena za osobę : dowolny
Rodzina & dzieci : dowolny Après-ski : dowolny Czas podróży: dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania

Opinie Klientów

Oetz

30 Liczba ocen:

90 % Rekomendacja:

Miejscowość 8,7
Teren narciarski 8,6

Informacje o terenie narciarskim

Region narciarski Kühtai - Hochoetz

Maks. wysokość: 2 520 m
Min. wysokość: 1 410 m
Wys. miejscowość: 820 m
Wyciągi łącznie: 27
Orczyki: 13
Krzesełka: 11
Gondole: 3
Trasy łącznie: 77 km
Nartostrady:
18 km
Nartostrady:
47 km
Nartostrady:
12 km
Trasy do skialpinizmu: 3 km

Teren narciarski Region narciarski Kühtai - Hochoetz

Ponad miejscowością Oetz, położoną tuż przy wjeździe do samej doliny, znajduje się teren narciarski Hochoetz (1410 - 2272 m). Z karnetem narciarskim „Kühtai - Hochoetz” mają Państwo dostęp do sąsiedniego terenu narciarskiego Kühtai (1938 - 2520 m) o łącznej długości 82 km, w tym do trasy, która dwa razy w tygodniu jest dodatkowo oświetlona.

Nowoczesna kolejka Acherkogelbahn zawiezie Państwa zaledwie w 8 minut do górnej stacji kolejki na wysokości 2200 m. Świeżo przygotowane trasy, biegnące przez bajeczne lasy, dostarczą niezapomnianych wrażeń z zimowego urlopu. Z dominującą ilością niebieskich i czerwonych tras oraz 24 wyciągami ten teren narciarski jest szczególnie przyjazny dla rodzinnych wyjazdów. Wspaniałe zjazdy do doliny zaczynają się od stacji Hochoetz do środkowej stacji kolejki górskiej (najdłuższy zjazd ma 2,8 km!) lub z Brunnenkopf do leżącego po drugiej stronie doliny Ochsengarten. Popularna jest również trasa rodzinna Kühtaile.

Mali miłośnicy sportów zimowych mogą się wyszaleć w miejscowym parku zabaw. Podczas imprez „Happy Family Wochen” (17.12.-24.12.2016, 07.01-28.01.2017 oraz 18.03.-01.04.2017) dzieci z rocznika 2010 i młodsze (konieczność wylegitymowania, dzieci bez pieluszek) podczas pobytu trwającego przynajmniej 7 dni otrzymają bezpłatne 5-dniowe kursy narciarskie lub 5-dniową opiekę w przedszkolu narciarskim Hochoetz. Bliższe informacje na miejscu.

Teren narciarski Oetz/Hochoetz został uznany w 2014 roku za najlepszy dla rodzin i dzieci. Warta podkreślenia jest bogata oferta dla dzieci: m.in. opieka nad dziećmi od 2. roku życia, 3 strefy nauki jazdy na nartach dla dzieci oraz specjalne akcje dla rodzin jak np. tydzień „Happy Family”.

Jeśli to wciąż za mało, w całej Ötztal mają Państwo ok. 309 km świetnie przygotowanych tras narciarskich i 77 wyciągów do dyspozycji.

Austria ma do zaoferowania liczne tereny narciarskie, na których wyciągi pracują dłużej i otwarte są na nocną jazdę na nartach. Również w regionie Kühtai-Hochoetz znaleźć można oświetlone stoki. Na terenie narciarskim Kühtai, głównym terenie Oetz, przy wyciągu Hochalterbahn mogą Państwo skorzystać z 2,6 km trasy otwartej do nocnej jazdy na nartach. W każdą środę i sobotę w godz. 19:30 – 22:00 wyciągi pracują Hochalterbahn oraz Startbahn. Trasa do nocnej jazdy na nartach oświetlona jest do godz. 23:30. Kto chciałby się posilić podczas nocnej jazdy, ten do godz. 24:00 może wstąpić do lokalu „Zum Kaiser Maximilian“. Posiadacze karnetów kilkudniowych (Saisonkarte) mogą bezpłatnie korzystać z tras do nocnej jazdy na nartach. W innym razie należy zakupić takie karnety w kasie wyciągu Hochalterbahn. Czy teren narciarski Region narciarski Kühtai - Hochoetz nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Austria
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Eksperci testują: Region narciarski Kühtai - Hochoetz

W skład testu dotyczącego Region narciarski Kühtai - Hochoetz wchodzą następujące kategorie: najważniejsze kryteria, szczegółowe kryteria dot. zainteresowań oraz dalsze kryteria. Najważniejsze kryteria liczone są przy uwzględnianiu oceny końcowej podwójnie.

Łączna ocena w teście

(3,9 na 5 gwiazdek)

Najważniejsze kryteria oceny
Te oceny liczą się podwójnie

Wyciągi & gondole
Warunki śniegowe

Szczegółowe kryteria dot. zainteresowań

Rodziny & dzieci
Początkujący
Zaawansowani & fani freeride'u
Snowparki
Biegówki & trasy biegowe

Pozostałe kryteria

Après-ski
Oznakowanie (plan nartostrad, tablice informacyjne & drogowskazy)
Restauracje w górach & gastronomia
Dojazd & parking

Obiekty w Oetz

Mapa Powiększ

Szukaj…
: Teren narciarski Oetz
Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.