Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący : dowolny Snowpark : dowolny długość podróży:
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & fani freeride : dowolny Wyciągi & gondole : dowolny Kraj : dowolny
Km tras biegowych : dowolny Opinie Klientów : dowolny Cena za osobę : dowolny
Rodzina & dzieci : dowolny Après-ski : dowolny Czas podróży: dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania

Award

Opinie Klientów

Bad Häring

104 Liczba ocen:

95 % Rekomendacja:

Miejscowość 8,2
Teren narciarski 9,1

Informacje o terenie narciarskim

SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Maks. wysokość: 1 957 m
Min. wysokość: 620 m
Wys. miejscowość: 650 m
Wyciągi łącznie: 90
Orczyki: 39
Krzesełka: 35
Gondole: 16
Trasy łącznie: 284 km
Nartostrady:
122 km
Nartostrady:
129 km
Nartostrady:
33 km
Trasy do skialpinizmu: 23 km

Teren narciarski SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Z karnetem narciarskim „SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental“ można korzystać z jednego z największych połączonych terenów narciarskich w Austrii! "SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental" został wielokrotnie pod rząd odznaczony przez niezależną platformę "Skiresort Service International" jako jeden z najlepszych terenów narciarskich na świecie! 90 nowoczesnych kolejek górskich, 284 km (z czego ponad 254 km z możliwością sztucznego naśnieżania) świetnie przygotowanych stoków oraz trzy snowparki gwarantują sportową rozrywkę bez granic. Zarówno duzi i mali, początkujący i profesjonaliści, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Autobus dla narciarzy dowiezie Państwa bezpłatnie z miejscowości Bad Häring do Söll.

Kolejka górska pozwala na przedostanie się przez Hochsöll do Hohe Salve, a stamtąd do całego terenu narciarskiego. Długi na 7,3 km zjazd do Söll obiecuje nie lada przeżycie dla dobrych kondycyjnie narciarzy. Wytrawni narciarze mogą wypróbować sił na czarnej trasie. Fanów freerid czeka wyśmienita zabawa na stoku Salvista, a snowboardziści mogą się wyszaleć w parku "Hochsöll", który oferuje rozmaite elementy z przeszkodami: tables, kicker i railsy. Westendorf i Ellmau posiadają także snowparki z quarterpipe i innymi świetnymi elementami. Dzięki 77 różnym lokalom rozmieszczonym na całym terenie narciarskim, rozrywka jest gwarantowana.

Szczególną atrakcją jest nocna jazda na nartach na jednym z największych tego typu terenów narciarskich w Austrii. Dobrze przygotowane i oświetlone stoki przyciągają nie tylko turystów, ale także mieszkańców tego regionu.

Jeżeli podróżują Państwo z dziećmi bądź sami są Państwo zainteresowani baśniami powinni Państwo przetestować 10-osobową gondolę w SkiWelt Söll. W atmosferze „Szczęśliwego Jasia" jest jeszcze wiele do odkrycia!

Życzą sobie Państwo jeszcze większego wyboru? Karnet narciarski „Super Ski Card" umożliwia wybór z 2750 km nartostrad i 937 wyciągów w 23 regionach narciarskich.

Fani sportów zimowych doświadczą w Bad Häring dodatkowej przyjemności w postaci nocnej jazdy na nartach. W obrębie SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental w miejscowościach Söll, Brixen oraz Westendorf istnieje możliwość skorzystania z nocnej jazdy. Największy teren umożliwiający nocną jazdę na nartach w Austrii położony jest w SkiWelt Söll. Od środy do soboty do dyspozycji jest całe 10 km spreparowanych tras do samej nocy. Pięć zjazdów w obrębie gondoli Hochsöll oraz również przy wyciągach Keat i Hexen6er jest sztucznie oświetlonych do godz. 21:30. Oprócz licznych możliwości zjazdów arena „Hans im Glück“ przy 4-os. wyciągu krzesełkowym również jest sztucznie oświetlona i gotowa na nocną narciarską przyjemność. Nocna jazda na nartach w Söll jest tak nadzwyczajna i rozpowszechniona, że wymaga zakupu osobnego karnetu narciarskiego.

Poza tym w Westendorf znajdą Państwo 500 m trasę do ćwiczeń przy 4-os. wyciągu krzesełkowym, która w każdy wtorek jest oświetlona do godz. 21:00. W Brixen do dyspozycji jest 300 m niebieska trasa do nocnej jazdy przy wyciągu Schusterbühel czynna do godz. 19:00. Czy teren narciarski SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Austria
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Eksperci testują: SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

W skład testu dotyczącego SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental wchodzą następujące kategorie: najważniejsze kryteria, szczegółowe kryteria dot. zainteresowań oraz dalsze kryteria. Najważniejsze kryteria liczone są przy uwzględnianiu oceny końcowej podwójnie.

Łączna ocena w teście

(4,7 na 5 gwiazdek)

Najważniejsze kryteria oceny
Te oceny liczą się podwójnie

Wyciągi & gondole
Warunki śniegowe

Szczegółowe kryteria dot. zainteresowań

Rodziny & dzieci
Początkujący
Zaawansowani & fani freeride'u
Snowparki
Biegówki & trasy biegowe

Pozostałe kryteria

Après-ski
Oznakowanie (plan nartostrad, tablice informacyjne & drogowskazy)
Restauracje w górach & gastronomia
Dojazd & parking

Obiekty w Bad Häring

Mapa Powiększ

Szukaj…
: Teren narciarski Bad Häring
Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.