Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący : dowolny Snowpark : dowolny długość podróży:
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & fani freeride : dowolny Wyciągi & gondole : dowolny Kraj : dowolny
Km tras biegowych : dowolny Opinie Klientów : dowolny Cena za osobę : dowolny
Rodzina & dzieci : dowolny Après-ski : dowolny Czas podróży: dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania

Award

Opinie Klientów

Hopfgarten

412 Liczba ocen:

98 % Rekomendacja:

Miejscowość 8,3
Teren narciarski 9,1

Informacje o terenie narciarskim

SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Maks. wysokość: 1 957 m
Min. wysokość: 620 m
Wys. miejscowość: 620 m
Wyciągi łącznie: 90
Orczyki: 39
Krzesełka: 35
Gondole: 16
Trasy łącznie: 284 km
Nartostrady:
122 km
Nartostrady:
129 km
Nartostrady:
33 km
Trasy do skialpinizmu: 23 km

Teren narciarski SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Z karnetem narciarskim „SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental“ można korzystać z jednego z największych połączonych terenów narciarskich w Austrii! "SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental" został wielokrotnie odznaczony jako jeden z najlepszych terenów narciarskich na świecie. 90 nowoczesnych kolejek górskich, 284 km (z czego 254 km z możliwością sztucznego naśnieżania) świetnie przygotowanych stoków oraz snowboard-park „Kaiserpark“ przy Hartkaiser z elementami typu rails, benches i kicker gwarantują niezapomnianą zabawę na stokach. Hopfgarten jest idealnie połączony poprzez szczyt góry Hohe Salve z terenem SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental, gdzie gondolą dotrzeć można wygodnie do środkowej stacji kolejki na wys. 1200 m, a stamtąd na inne trasy.

3,5 km zjazd w kierunku Itter czeka na wytrwałych na szczycie Hohen Salve, natomiast wytrawni narciarze mogą spróbować swoich sił na 2 km czarnej trasie. Dla zwolenników jazdy free ride odpowiednią będzie trasa Salvista, natomiast snowboardziści mogą się wyszaleć w funparku z table, skocznią kicker, czy rails (poręcze do wykonywania ewolucji). W miejscowościach: Westendorf i Ellmau również znajdują się snowparki z quarterpipe i innymi przeszkodami. Prawdziwych przeżyć dostarczy również 77 rozmieszczonych na terenie narciarskim górskich barów i bacówek.

Wyjątkową atrakcją jest nocna jazda na nartach w największym terenie do tego przeznaczonym w Austrii. Na świeżo spreparowanych i oświetlonych trasach można spotkać zarówno przyjezdnych jak i tutejszych narciarzy.

Na zimę 2015/16 otwarta zostanie nowa atrakcja w Hopfgarten: 6-osobowy wyciąg krzesełkowy „Schernthannbahn” wyposażony jest w podgrzewanie siedzeń, komfortowe obicie, błękitne zadaszenie chroniące przed złą pogodą i automatyczne zamykanie się uchwytu. Dodatkowo specjalny podnośnik rozpoznaje dzieci, chcące wsiąść do tego wyciągu.

Jeżeli podróżują Państwo z dziećmi bądź sami są Państwo zainteresowani baśniami powinni Państwo przetestować 10-osobową gondolę w SkiWelt Söll. W atmosferze „Szczęśliwego Jasia" jest jeszcze wiele do odkrycia!

Po rozszerzeniu karnetu na Super Ski Card (patrz region narciarski) mają Państwo dostęp do nieograniczonej zabawy na 23 terenach narciarskich w Tyrolu i na Ziemi Salzburskiej, z 937 wyciągami i trasami o łącznej długości ponad 2750 km!

SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental oferuje trzy możliwości Söll, Brixen oraz Westendorf do nocnej jazdy na nartach. Szczególna atrakcja w obszarze nocnej jazdy na nartach czeka w SkiWelt Söll, gdyż tutaj znajduje się największy teren umożliwiający nocną jazdę na nartach w Austrii! 10 km spreparowanych tras dzieli się na pięć zjazdów, które są oświetlone do późnych godzin. Trzy razy w tygodniu od środy do soboty zimowi sportowcy przy gondoli Hochsöll, jak również przy wyciągach krzesełkowych Keat i Hexen6er mogą cieszyć się z narciarskiej przyjemności do godz. 21:30. Do tego doliczyć należy fun arenę „Hans im Glück” przy 4-os. wyciągu krzesełkowym, która również jest sztucznie oświetlona. Dopełnienie oferty stanowią liczne lokale i nocny tor saneczkowy przy gondoli Hochsöll. Nocna jazda na nartach w Söll jest na tyle cenna, że wymaga nabycia osobnego karnetu.

Oprócz wymienionych dostępne są dwa kolejne tereny narciarskie umożliwiające nocną jazdę na nartach: w Westendorf i Brixen. Przy wyciągu Schusterbühel znajdą Państwo 300 m niebieską trasę do nocnej jazdy na nartach, która oświetlona jest do godz. 19:00. W Westendorf natomiast znajduje się przy trasie treningowej obok 4-os. wyciągu krzesełkowego 500 m odcinek do nocnej jazdy na nartach dostępny we wtorki. Czy teren narciarski SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Austria
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Eksperci testują: SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

W skład testu dotyczącego SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental wchodzą następujące kategorie: najważniejsze kryteria, szczegółowe kryteria dot. zainteresowań oraz dalsze kryteria. Najważniejsze kryteria liczone są przy uwzględnianiu oceny końcowej podwójnie.

Łączna ocena w teście

(4,7 na 5 gwiazdek)

Najważniejsze kryteria oceny
Te oceny liczą się podwójnie

Wyciągi & gondole
Warunki śniegowe

Szczegółowe kryteria dot. zainteresowań

Rodziny & dzieci
Początkujący
Zaawansowani & fani freeride'u
Snowparki
Biegówki & trasy biegowe

Pozostałe kryteria

Après-ski
Oznakowanie (plan nartostrad, tablice informacyjne & drogowskazy)
Restauracje w górach & gastronomia
Dojazd & parking

Obiekty w Hopfgarten

Mapa Powiększ

Szukaj…
: Teren narciarski Hopfgarten
Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.