Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący: dowolny Snowpark: dowolny długość podróży:
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & fani freeride: dowolny Wyciągi & gondole: dowolny Kraj: dowolny
Km tras biegowych: dowolny Opinie Klientów: dowolny Cena za osobę: dowolny
Rodzina & dzieci: dowolny Après-ski: dowolny Czas podróży: dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania

Award

Opinie Klientów

Kirchbichl

113 Liczba ocen:

98 % Rekomendacja:

Miejscowość 7,9
Teren narciarski 9,0

Informacje o terenie narciarskim

SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Maks. wysokość: 1 957 m
Min. wysokość: 620 m
Wys. miejscowość: 520 m
Wyciągi łącznie: 90
Orczyki: 39
Krzesełka: 36
Gondole: 15
Trasy łącznie: 284 km
Nartostrady:
122 km
Nartostrady:
129 km
Nartostrady:
33 km
Trasy do skialpinizmu: 23 km

Teren narciarski SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Z karnetem narciarskim „SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental“ można korzystać z jednego z największych regionów narciarskich Austrii. "SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental" został wielokrotnie pod rząd nagrodzony jako jeden z najlepszych terenów narciarskich na świecie! 90 nowoczesnych kolejek górskich, 284 km świetnie przygotowanych stoków z 23 km tras do skialpinizmu (z czego 254 km z możliwością sztucznego naśnieżania), a także 3 snowparki zapewniają świetną zabawę na śniegu. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie - czy to dzieci czy dorośli, początkujący czy zaawansowani narciarze.

Itter jest idealnie połączone poprzez masyw górski Hohe Salve z terenem SkiWelt. Kolejka górska Salvista zawiezie Państwa wygodnie do stacji położonej na wysokości 1350 m, skąd otwierają się dalsze możliwości do jazdy. Długi na 3,5 km zjazd do Itter przy Hohe Salve obiecuje nie lada przeżycie dla dobrych kondycyjnie narciarzy. Wytrawni narciarze mogą wypróbować sił na czarnej trasie. Freerider znajdą zabawę na stoku Salvista, a snowboardziści mogą się wyszaleć w parku "Hochsöll" z tables, kicker i rails. Westendorf i Ellmau posiadają także snowparki z quarterpipe i innymi świetnymi elementami. Dzięki 77 różnym lokalom rozmieszczonym na całym terenie narciarskim, rozrywka jest gwarantowana.

Szczególną atrakcją jest nocna jazda na nartach na jednym z największych tego typu terenów narciarskich w Austrii. Dobrze przygotowane i oświetlone stoki przyciągają nie tylko turystów, ale także mieszkańców tego regionu.

Jeżeli podróżują Państwo z dziećmi bądź sami są Państwo zainteresowani baśniami powinni Państwo przetestować 10-osobową gondolę w SkiWelt Söll. W atmosferze „Szczęśliwego Jasia" jest jeszcze wiele do odkrycia!

Życzą sobie Państwo jeszcze większego wyboru? Karnet narciarski „Super Ski Card" umożliwia wybór z 2750 km nartostrad i 937 wyciągów w 23 regionach narciarskich.

SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental oferuje na trzech terenach narciarskich szczególne atrakcje w zakresie nocnej jazdy na nartach: Söll, Brixen i Westendorf. SkiWelt Söll reprezentuje przy tym nawet największych teren narciarski umożliwiający nocną jazdę na nartach w całej Austrii! 10 km dobrze przygotowanych tras oświetlonych do nocy dzieli się na pięć zjazdów. Przez trzy dni w tygodniu od środy do soboty sportowcy zimowi mogą korzystać z terenów przy gondoli Hochsöll, jak również przy wyciągach krzesełkowych Keat oraz Hexen6er do godz. 21:30.Do tego należy doliczyć Fun-arenę „Hans im Glück” przy 4-os. wyciągu krzesełkowym, która również jest oświetlona i przyciąga miłośników szusowania. Nocny tor saneczkowy przy gondoli Hochsöll, jak również wiele lokali i bacówek dopełniają ofertę. Nocna jazda na nartach w Söll jest tak popularna, że wymaga nabycia osobnego karnetu narciarskiego.

Ponadto przy wyciągu Schusterbühel-Lift w Brixen znajdą Państwo niebieską trasę do nocnej jazdy na nartach o długości 300 m oświetloną do godz. 19:00, a w Westendorf czeka przy 4-os. wyciągu krzesełkowym na łączce do ćwiczeń 500 m odcinek, który zaprasza do nocnej jazdy na nartach w każdy wtorek. Czy teren narciarski SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Austria
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Eksperci testują: SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

W skład testu dotyczącego SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental wchodzą następujące kategorie: najważniejsze kryteria, szczegółowe kryteria dot. zainteresowań oraz dalsze kryteria. Najważniejsze kryteria liczone są przy uwzględnianiu oceny końcowej podwójnie.

Łączna ocena w teście

(4,7 na 5 gwiazdek)

Najważniejsze kryteria oceny
Te oceny liczą się podwójnie

Wyciągi & gondole
Warunki śniegowe

Szczegółowe kryteria dot. zainteresowań

Rodziny & dzieci
Początkujący
Zaawansowani & fani freeride'u
Snowparki
Biegówki & trasy biegowe

Pozostałe kryteria

Après-ski
Oznakowanie (plan nartostrad, tablice informacyjne & drogowskazy)
Restauracje w górach & gastronomia
Dojazd & parking

Obiekty w Kirchbichl

Mapa Powiększ

Szukaj…
: Teren narciarski Kirchbichl
Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.