Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący : dowolny Snowpark : dowolny długość podróży:
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & fani freeride : dowolny Wyciągi & gondole : dowolny Kraj : dowolny
Km tras biegowych : dowolny Opinie Klientów : dowolny Cena za osobę : dowolny
Rodzina & dzieci : dowolny Après-ski : dowolny Czas podróży: dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania

Award

Opinie Klientów

Westendorf

46 Liczba ocen:

100 % Rekomendacja:

Miejscowość 9,0
Teren narciarski 9,5

Informacje o terenie narciarskim

SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Maks. wysokość: 1 957 m
Min. wysokość: 620 m
Wys. miejscowość: 780 m
Wyciągi łącznie: 90
Orczyki: 39
Krzesełka: 35
Gondole: 16
Trasy łącznie: 284 km
Nartostrady:
122 km
Nartostrady:
129 km
Nartostrady:
33 km
Trasy do skialpinizmu: 23 km

Teren narciarski SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Z karnetem „SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental” mają Państwo dostęp do jednego z największych połączonych terenów narciarskich w Austrii! SkiWelt jest jednym z najlepszych terenów narciarskich na świecie! 90 nowoczesnych wyciągów, 284 km nartostrad (z tego ponad 254 km sztucznie naśnieżane), a także 3 snowparki to gwarancja bezgranicznej zabawy na śniegu. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie - obojętnie czy dorośli czy dzieci, początkujący czy zaawansowani narciarze.

Dzięki gondoli dotrą Państwo bardzo szybko na teren narciarski z wieloma trasami dla zaawansowanych i doświadczonych narciarzy, ale również do funparku Boarders Playground, ale także do przestronnego terenu narciarskiego dla początkujących w dolinie. Ponadto połączenia Westendorf umożliwiają przez Kandlerabfahrt dotarcie na przeciwległą stronę doliny Brixental - a stamtąd dostępny jest cały teren narciarski! Szczególnie 10 km zjazdu z Hohe Salve do doliny gwarantuje Państwu świetną zabawę. Dodatkowo wieczorem można tam pozjeżdżać na sankach na torze o długości prawie 4 km.

W Söll każdy znajdzie coś dla siebie. Tutaj znajduje się największy nocny teren narciarski w Austrii z trasami o łącznej długości 10 km, który nadaje się zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy. Miłośnicy freeride mogą się wyszaleć w Hopfgarten. Prawdziwą rozkosz zapewnia 77 stacji znajdujących się na terenie narciarskim. Również dla dzieci przewidziane są atrakcje typu Hexenkinderland z huśtawką czarownicy, garbem czarownicy, tunelem w ciemności i wyciągiem do ćwiczeń. Dla najmłodszych udostępniony jest czarodziejski dywan do nauki jazdy.

Szczególną atrakcją jest nocna jazda na nartach w największym terenie narciarskim do nocnej jazdy w Austrii. Na świeżo przygotowanych i oświetlonych trasach jeżdżą nie tylko przyjezdni, ale również tubylcy.

Jeżeli podróżują Państwo z dziećmi bądź sami są Państwo zainteresowani baśniami powinni Państwo przetestować 10-osobową gondolę w SkiWelt Söll. W atmosferze „Szczęśliwego Jasia" jest jeszcze wiele do odkrycia!

Jeżeli to nadal za mało, zawsze mogą Państwo przez zjazd Ki-West lub autobusem dojechać do pobliskiego terenu narciarskiego Kitzbühel. Aby móc jeździć na tym terenie narciarskim wystarczy rozszerzyć karnet na „Super Ski Card” (zobacz region narciarski) i cieszyć się: różnorodną ofertą narciarską w 23 regionach narciarskich w Tyrolu i Ziemi Salzburskiej z 937 wyciągami i 2750 km nartostrad!

W SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental znajdują się trzy tereny narciarskie umożliwiające nocną jazdę na nartach: w Söll, Brixen oraz Westendorf. Przy 4-os. wyciągu Schneeberg w Westendorf czeka 500 m trasa narciarska do nocnej jazdy. Teren do ćwiczeń oświetlony jest w każdy wtorek do godz. 21:00.

Jeszcze więcej nocnej jazdy na nartach czeka w SkiWelt Söll: tutaj znajduje się największy teren narciarski umożliwiający nocną jazdę na nartach w Austrii! Pięć spreparowanych tras o łącznej długości 10 km zaprasza od środy do soboty. Zjazdy przy gondoli Hochsöll oraz przy wyciągach krzesełkowych Keat i Hexen6er oświetlone są do godz. 21:30. Do następnych nocnych atrakcji zaliczyć można Fun-arenę „Hans im Glück" przy 4-os. wyciągu krzesełkowym, jak również tor saneczkowy. Nocna jazda na nartach w Söll wiąże się z koniecznością nabycia oddzielnego karnetu narciarskiego.

Dodatkowo przy wyciągu Schusterbühel w Brixen znajdą Państwo 300 m niebieską trasę do nocnej jazdy na nartach, która obsługiwana jest codziennie do godz. 19:00. Czy teren narciarski SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Austria
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Eksperci testują: SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

W skład testu dotyczącego SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental wchodzą następujące kategorie: najważniejsze kryteria, szczegółowe kryteria dot. zainteresowań oraz dalsze kryteria. Najważniejsze kryteria liczone są przy uwzględnianiu oceny końcowej podwójnie.

Łączna ocena w teście

(4,7 na 5 gwiazdek)

Najważniejsze kryteria oceny
Te oceny liczą się podwójnie

Wyciągi & gondole
Warunki śniegowe

Szczegółowe kryteria dot. zainteresowań

Rodziny & dzieci
Początkujący
Zaawansowani & fani freeride'u
Snowparki
Biegówki & trasy biegowe

Pozostałe kryteria

Après-ski
Oznakowanie (plan nartostrad, tablice informacyjne & drogowskazy)
Restauracje w górach & gastronomia
Dojazd & parking

Obiekty w Westendorf

Mapa Powiększ

Szukaj…
: Teren narciarski Westendorf
Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.