Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący : dowolny Snowpark : dowolny długość podróży:
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & fani freeride : dowolny Wyciągi & gondole : dowolny Kraj : dowolny
Km tras biegowych : dowolny Opinie Klientów : dowolny Cena za osobę : dowolny
Rodzina & dzieci : dowolny Après-ski : dowolny Czas podróży: dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania

Opinie Klientów

St. Anton

167 Liczba ocen:

96 % Rekomendacja:

Miejscowość 9,2
Teren narciarski 9,2

Après-ski St. Anton

Après-ski w St. Anton jest legendą samą w sobie: już od godziny 15:00 zaczynają się "hulanki i swawole", a wybór jest duży! Liczne bacówki jak "Krazy Kanguruh" czy "Heustadl" zapraszają narciarzy, by cieszyli się ostatnimi promieniami słońca i wznieśli toast za udany dzień na stoku. „Mooserwirt“ to kultowe miejsce spotkań fanów après-ski.

Popołudniu promenada w St. Anton tętni życiem przyciągając gości szykownymi butikami, przytulnymi kawiarenkami i restauracjami. Na wysokości 2100 m przyciąga na skosztowanie różnych delikatesów najwyżej położona w Austrii restauracja „Galzig Verwallstube“. Wieczorem do odwiedzin zapraszają różne bary, puby i dyskoteki, które gwarantują udaną zabawę. Szczególnie lubiana wśród fanów tańca i świętowania jest „Kandahar“, w której o dobrą atmosferę dbają międzynarodowi DJ-je i pyszne koktajle.

Kto szuka więcej relaksu, ten powinien wybrać się do dużego centrum wellness Arlberg-well.com z trzema basenami, jak również strefą saun i wellness. Można wybrać również liczne atrakcje sportowe i wspinaczkę w centrum arl.rock. Można tam skorzystać z oferty gry w squasha, tenisa i piłkę nożną, jak również ze wspinaczki. Na zewnętrznej ścianie odbywa się też wspinaczka lodowa. St. Anton wyrobił sobie dobrą opinię nie tylko w obszarze biegów narciarskich, ale również wśród miłośników wspinaczek. Na terenie narciarskim przy Rendl znaleźć można jedyną w swoim rodzaju ścianę do zimowej wspinaczki w Tyrolu: długa na 850 m, jest zabezpieczona stalową linką i zapewnia piękny widok na panoramę.

Szczególną atrakcją jest 4,4 km trasa saneczkowa o ok. 500 m różnicy wysokości. Dla odkrywców przyrody oferowane są wędrówki w rakietach śnieżnych lub kulig poprzez zaśnieżoną okolicę - niezapomniane przeżycie.

Obiekty w St. Anton

Mapa Powiększ

Szukaj…
: Après-ski St. Anton
Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.