Newsletter

Subskrybuj już teraz i zapewnij sobie wiele korzyści!

Dalsze informacje podróżne

Karnet narciarski

Karnet

Wszystkie wycieczki (o ile nie zaznaczono inaczej) zawierają w cenie 6-dniowy karnet narciarski ważny od następnego dnia po przyjeździe do dnia poprzedzającego odjazd. 6-dniowy karnet narciarski zawarty w cenie może być przedłużony na dzień wyjazdu. By jeździć na nartach w dniu przyjazdu mogą Państwo wykupić na miejscu w kasie wyciągu dzienny lub pół-dniowy karnet narciarski.

W niektórych miejscowościach dodatkowo możliwe jest rozszerzenie karnetu narciarskiego na cały region i korzystanie z dalszych terenów narciarskich w obrębie danego regionu.

W wielu miejscowościach karnet narciarski wydawany jest w formie elektronicznej karty chipowej, za którą pobierana jest niewielka opłata zwrotna. Z reguły zwrot następuje w kasie wyciągu.

Na życzenie można zrezygnować z zakupu karnetu narciarskiego. W procesie rezerwacji należy wybrać opcję "bez karnetu narciarskiego". Cena wycieczki zostanie pomniejszona o wartość karnetu w danym terminie. W niektórych ofertach rezygnacja z karnetu nie jest możliwa.