Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący: dowolny Snowpark: dowolny długość podróży:
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & fani freeride: dowolny Wyciągi & gondole: dowolny Kraj: dowolny
Km tras biegowych: dowolny Opinie Klientów: dowolny Cena za osobę: dowolny
Rodzina & dzieci: dowolny Après-ski: dowolny Czas podróży: dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania

Award

Opinie Klientów

Alpe d'Huez

30 Liczba ocen:

93 % Rekomendacja:

Miejscowość 8,5
Teren narciarski 9,3

Informacje o terenie narciarskim

Alpe d'Huez Grand Domaine Ski

Maks. wysokość: 3 330 m
Min. wysokość: 1 125 m
Wys. miejscowość: 1 860 m
Wyciągi łącznie: 68
Orczyki: 27
Krzesełka: 24
Gondole: 17
Trasy łącznie: 250 km
Nartostrady:
70 km
Nartostrady:
130 km
Nartostrady:
50 km

Teren narciarski Alpe d'Huez Grand Domaine Ski

Z karnetem narciarskim „Grand Domaine Ski” mają Państwo dostęp do terenu narciarskiego Alpe d'Huez, który jest w większości położony po południowej i południowo-zachodniej stronie masywu Grandes Rousses i gwarantuje dużo słońca. Teren narciarski (1120 m - 3330 m) obejmuje 250 km nartostrad i 68 wyciągów i jest znany jako bardzo pewny śniegowo: 80% tras narciarskich znajduje się na wysokości ponad 1800 m!

Najbardziej atrakcyjna nartostrada - „La Sarenne” rozpoczyna się na lodowcu Sarenne-Gletscher i biegnie zboczem Pic Blanc prosto do doliny. Nartostrada mierzy sobie 16 km i jest jedną z najdłuższych w Europie! Czarną, bardzo trudną , 3-km trasę „Le Tunnel” polecamy tylko doświadczonym narciarzom. Prowadzi ona od Pic Blanc przez tunel do nartostrady z muldami. Dużych umiejętności narciarskich wymagają również czerwone trasy na wysokości Dôme/ Petits Rousses. Dla początkujących odpowiednie będą stoki do ćwiczeń przy wjeździe do miejscowości Alpe d'Huez i Vaujany. Również fani snowboardu znajdą tutaj coś dla siebie: funpark przy wyciągu krzesełkowym Le Lac Blanc polecamy profesjonalistom. Kolejny funpark należy już do nieco łatwiejszych.

Od sezonu narciarskiego 2016/2017 kolejka Signal została przekształcona na nowoczesną potrafiącą przewieźć 3300 sportowców zimowych w godzinę.

Z karnetem narciarskim mają Państwo również możliwość z jednorazowego bezpłatnego skorzystania z basenu i lodowiska w Alpe d'Huez, a także z jednej z propozycji spędzania wolnego czasu w „Palais des Sports” (1 x na pobyt/bez trenera). W okresie 23.12.2017 do 30.04.2018 przy 6-dniowym karnecie narciarskim istnieje możliwość korzystania dwa dni na terenie narciarskim Les 2 Alpes (225 km) i dodatkowo jeden dzień w Serre Chavalier (250 km), Puy St. Vincent (75 km) i Via Lattea (Włochy, 400 km)

Niesamowitą atrakcją na terenie narciarskim Alpe d'Huez Grand Domaine Ski we Francji jest nocna jazda na nartach. Wszyscy, którym jazda za dnia nie wystarcza, mogą skorzystać w trakcie sezonu z nocnej jazdy na nartach w każdą środę. Cała 3 km trasa jest dobrze oświetlona, co pozwala na szusowanie po zmroku na pokrytych śniegiem zboczach. Teren narciarski umożliwiający nocną jazdę na nartach jest dla sportowców zimowych bez wątpienia dostępny prosto z Alpe d’Huez. Zarówno początkujący narciarze, jak i profesjonaliści mogą korzystać z jazdy na nartach i snowboardzie przy świetle księżyca i podziwiać blask rozgwieżdżonego nieba. Zatem w środy warto oszczędzać siły, aby wystarczyło ich jeszcze na wieczorne szusowanie! Czy teren narciarski Alpe d'Huez Grand Domaine Ski nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Francja
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Eksperci testują: Alpe d'Huez Grand Domaine Ski

W skład testu dotyczącego Alpe d'Huez Grand Domaine Ski wchodzą następujące kategorie: najważniejsze kryteria, szczegółowe kryteria dot. zainteresowań oraz dalsze kryteria. Najważniejsze kryteria liczone są przy uwzględnianiu oceny końcowej podwójnie.

Łączna ocena w teście

(4,2 na 5 gwiazdek)

Najważniejsze kryteria oceny
Te oceny liczą się podwójnie

Wyciągi & gondole
Warunki śniegowe

Szczegółowe kryteria dot. zainteresowań

Rodziny & dzieci
Początkujący
Zaawansowani & fani freeride'u
Snowparki
Biegówki & trasy biegowe

Pozostałe kryteria

Après-ski
Oznakowanie (plan nartostrad, tablice informacyjne & drogowskazy)
Restauracje w górach & gastronomia
Dojazd & parking

Obiekty w Alpe d'Huez

Mapa Powiększ

Szukaj…
: Teren narciarski Alpe d'Huez
Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.