Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący : dowolny Snowpark : dowolny długość podróży:
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & fani freeride : dowolny Wyciągi & gondole : dowolny Kraj : dowolny
Km tras biegowych : dowolny Opinie Klientów : dowolny Cena za osobę : dowolny
Rodzina & dzieci : dowolny Après-ski : dowolny Czas podróży: dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania

Opinie Klientów

Les Arcs

9 Liczba ocen:

100 % Rekomendacja:

Miejscowość 9,0

Informacje o terenie narciarskim

Les Arcs/Peisey-Vallandry

Maks. wysokość: 3 226 m
Min. wysokość: 1 200 m
Wys. miejscowość: 810 m
Wyciągi łącznie: 52
Orczyki: 17
Krzesełka: 27
Gondole: 8
Trasy łącznie: 200 km
Nartostrady:
104 km
Nartostrady:
70 km
Nartostrady:
26 km

Teren narciarski Les Arcs/Peisey-Vallandry

Z karnetem narciarskim „Les Arcs/Peisey-Vallandry” mogą Państwo korzystać z 200 km tras narciarskich, a tym samym z 130 nartostrad oraz 50 wyciągów należących do Les Arcs i Peisey-Vallandry, w tym także z nowoczesnej 8-osob. gondoli. Teren narciarski posiada wysoką gwarancję śniegu ponieważ większość nartostrad znajduje się na wysokości wyższej niż 1800 m. Dzięki licznym oraz zróżnicowanym trasom narciarskim, Les Arcs jest w stanie zaspokoić oczekiwania każdego narciarza! Imponujące tereny z głębokim śniegiem w Grand Col, teren w Arc 1800 dla freeriderów, a także Apocalypse Snowpark dla snowbaordzistów zapewnią całkowitą satysfakcję. Początkującym narciarzom sugerujemy szusowanie w dolnych partiach Arc 1600 oraz 1800.

Szczególnie osobom z dobrą kondycją polecamy zjazd znaną na skalę światową trasą „Aiguille Rouge” która prowadzi ze szczytu na wysokości 3226 m przez strome zbocza aż do Villaroger. Trasa ma długość 7 km i największą różnicę wysokości spośród europejskich tras.

Teren ten jest atrakcyjny również dla snowboardzistów: doskonałe trasy do jazdy, rampa, 2 funparki to gwarancja doskonałej zabawy. Dla dzieci dostępne są 3 tereny: w Les Arcs 1800, 2000 oraz w Peisey-Vallandry, gdzie na początkujących czeka najdłuższa w Europie trasa dla początkujących - 7-kilometrowa „de la Forêt”. Ponadto dla dzieci otwarto kinderland. Dostępna jest również oświetlona trasa do jazdy po zmroku.

Przy wykupieniu rozszerzonego karnetu narciarskiego „Paradiski Illimité” posiadają Państwo dodatkowo możliwość skorzystania z terenu narciarskie wokół La Plagne i rozkoszować się łącznie 425 km tras narciarskich z 131 wyciągami. Regiony Les Arcs oraz La Plagne są ze sobą połączone dzięki dwupiętrowej kolejce linowej Vanoise Express, dzięki czemu można swobodnie zmieniać tereny narciarskie i korzystać z 60 bezpłatnych spotów Wi-Fi.

Karnet narciarski "Les Arcs/Peisey-Vallandry" ważny na co najmniej 3 dni obowiązuje również jeden dzień na terenie narciarskim "La Plagne".

Region narciarski Paradiski również w temacie nocnej jazdy na nartach jest prawdziwym przykładem. Centrum nocnej jazdy na nartach znajduje się w Les Arcs. Na trzech trasach do nocnej jazdy na nartach na różnej wysokości fani narciarstwa mogą korzystać właśnie z nocnej jazdy. Niebieska trasa o dł. ok. 1 km w Les Arcs 1600 jest oświetlona. Z kolei 3-os. wyciąg krzesełkowy Combettes pracuje dłużej dzięki czemu bez problemu dostaną się Państwo na oświetlony stok. Również trochę wyżej w Les Arcs 1800 do dyspozycji jest oświetlony stok. Tutaj dzięki 6-os. wyciągowi krzesełkowemu Marmottes można dotrzeć na niebieską trasę, która prowadzi przez ok. 1 km. Obydwie trasy są na niskim poziomie trudności i każdy wieczorem może z nich bez trudu skorzystać.

Prawdziwa atrakcja czeka za to fanów deski i freestylu w "Mille 8" w części Les Arcs zwanej Chantel. W każdy czwartek oświetlony lampami led do godz. 20:30 jest ośrodek do boardercross "Les Bosses". Zlokalizowany jest on przy górnej stacji gondoli Villard. Czy teren narciarski Les Arcs/Peisey-Vallandry nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Francja
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Eksperci testują: Les Arcs/Peisey-Vallandry

W skład testu dotyczącego Les Arcs/Peisey-Vallandry wchodzą następujące kategorie: najważniejsze kryteria, szczegółowe kryteria dot. zainteresowań oraz dalsze kryteria. Najważniejsze kryteria liczone są przy uwzględnianiu oceny końcowej podwójnie.

Łączna ocena w teście

(4,1 na 5 gwiazdek)

Najważniejsze kryteria oceny
Te oceny liczą się podwójnie

Wyciągi & gondole
Warunki śniegowe

Szczegółowe kryteria dot. zainteresowań

Rodziny & dzieci
Początkujący
Zaawansowani & fani freeride'u
Snowparki
Biegówki & trasy biegowe

Pozostałe kryteria

Après-ski
Oznakowanie (plan nartostrad, tablice informacyjne & drogowskazy)
Restauracje w górach & gastronomia
Dojazd & parking

Obiekty w Les Arcs

Mapa Powiększ

Szukaj…
: Teren narciarski Les Arcs
Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.