Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący : dowolny Snowpark : dowolny długość podróży:
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & fani freeride : dowolny Wyciągi & gondole : dowolny Kraj : dowolny
Km tras biegowych : dowolny Opinie Klientów : dowolny Cena za osobę : dowolny
Rodzina & dzieci : dowolny Après-ski : dowolny Czas podróży: dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania

Opinie Klientów

Tignes

210 Liczba ocen:

95 % Rekomendacja:

Miejscowość 9,1
Teren narciarski 9,3

Snowpark: Val d'Isere Snowpark, Gliss'Park, Gletscher Park, Swatch Snowpark, Acticross Tignes

Z karnetem narciarskim „Tignes - Val d´Isere” mają Państwo dostęp do szerokiej oferty. Wiele się dzieje w „Val d'Isere Snowpark". Położony jest on na wysokości 2300 m między Val d'Isère i Tignes, w pobliżu wyciągów „Montblanc" przy Bellevarde. Znajdują się tutaj trzy różne linie, po jednej zielonej, czerwonej i czarnej, zawierające przeszkody typu rail, skocznie i boxy na wszystkich poziomach trudności. Dodatkowo przy wyciągu Borsat w Val d’Isère czeka również odcinek boardercrossowy z elementami funslope. „Acticross” zawiera różnego typu przeszkody, jak na przykład: super tunel z falami. Kto po dniu pełnym wyczynowego sportu i akcji oczekuje na przyzwoity posiłek, ten w „Chill chalet” może liczyć na soczyste dania z grilla.

Dalej na terenie narciarskim Tignes można korzystać aż z trzech snowparków w ramach tego samego karnetu: dużego, położonego na wysokości 2400 - 2600 m „Swatch Snowpark", mniejszego, położonego tuż przy miejscowości „Gliss Park" oraz z „Gletscher-Snowpark". W Swatch-Snowpark czeka na Państwa łącznie 16 kickerów i poręcze o różnych stopniach trudności, na których można szlifować swoje umiejętności. Tutaj każdy - zarówno początkujący, jak i profesjonalista znajdzie odpowiednie dla siebie elementy i kickery. Szczególną atrakcją w tym parku jest funkcja "shoot my ride", która pozwala nagrać wybraną akrobację np na airbag a następnie obejrzeć i przeanalizować ją na telebimie w "Swatch Cool Zone".

Mniejszy z parków "Gliss Park" w miejscowości Tignes to również interesująca oferta zarówno dla początkujących, jak i dla doświadczonych snowboardzistów. Do dyspozycji są tutaj różne trasy przejazdu, trasa do boardercrossu, trasa z przeszkodami oraz trasa do slalomu. Zaletą tego parku jest niewątpliwie dostępny tutaj airbag. Między styczniem i kwietniem Tignes znajduje się ponadto w cieniu Monster-halfpipe, na której rozgrywane są międzynarodowe zawody.

Na lodowcu „Grande Motte” na wysokości 3456 m znajduje się Tignes Gletscher-Snowpark z różnymi skoczniami, elementami typu rail, box i woop, tworząc doskonałe warunku dla początkujących i zaawansowanych. Park odwiedzany jest również przez różnych fanów tego sportu również latem, ponieważ mogą tutaj cały rok ćwiczyć swoje umiejętności. Warto wspomnieć, że trasy są regularnie modyfikowane, dzięki czemu zapewniają odpowiednią dawkę różnorodności i gwarantują, że jazda tutaj nigdy nie stanie się nudna.
Aby powiększyć, proszę kliknąć w "Plan"!

Obiekty w Tignes

Mapa Powiększ

Szukaj…
: Snowpark Tignes
Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.