Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący : dowolny Snowpark : dowolny długość podróży:
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & fani freeride : dowolny Wyciągi & gondole : dowolny Kraj : dowolny
Km tras biegowych : dowolny Opinie Klientów : dowolny Cena za osobę : dowolny
Rodzina & dzieci : dowolny Après-ski : dowolny Czas podróży: dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania

Opinie Klientów

Vars-Risoul

40 Liczba ocen:

92 % Rekomendacja:

Miejscowość 8,4
Teren narciarski 8,7

Snowpark: Vars Snowpark, Surfland Snowpark Vars-Risoul

Teren narciarski "La Fourêt Blanche“ to raj dla wielbicieli funparków, na których czeka tutaj łącznie 8 różnorodnych snowparków - 7 w Vars i jeden w Risoul. "Vars Park" w miejscowości Vars dzieli się na 7 różnych części.

Obok "Kid Park" i "Girly Park", w którym przedstawicielki płci pięknej mogą szlifować swoje tricki na różowych boxach, do dyspozycji fanów deski są jeszcze 4 strefy z różnymi atrakcjami. Park "Park des Escondus" składający się z 16-18 różnych modułów, to dobra propozycja przede wszystkim dla zaawansowanych freestylowców. Dla tych, którzy lubią nocną jazdę na nartach, czy na snowboardzie, polecamy "Park des Ecrins". Raz w tygodniu można tutaj skorzystać z różnych linii przejazdu dla początkujących a także dla zaawansowanych - również przy sztucznym świetle.

Doskonałym miejscem, w którym można uwieńczyć swoje tricki i akrobacje na zdjęciach, jest "Totem Park". W "Indiańskiej Wiosce" na sportowców czekają różne poręcze i totemy z drewna. Natomiast w części snowparku nazwanej "Vars West" riderzy mogą wyszaleć się na konstrukcjach utrzymanych w stylu dzikiego zachodu. Każdy, kto chciałby poszaleć w niepowtarzalnej scenerii i spróbować swoich sił na naturalnych przeszkodach, powinien odwiedzić "Totem Park".

Doskonałej oferty w Vars dopełnia snowpark "Park de l’ Eyssina" - położony na wysokości 2400 m, o powierzchni 8 hektarów. W znajdującej się wewnątrz parku części "Alfa Park" można spróbować swoich sił na zabawnych przeszkodach w kształcie liter alfabetu lub na liniach o różnym stopniu trudności z wieloma poręczami, kickerafmi i stołami. Na tych, którzy chcą zmierzyć się z przeciwnikiem czeka trasa do boardercrossu. Po męczącym dniu w snowparku lub pomiędzy poszczególnymi seriami można zrelaksować się z strefie wypoczynkowej przy muzyce i grillu.

Ale kto myśli, że wyśmienitego wyboru w "Vars Park" nie da się pobić, ten nie był jeszcze w "Surfland" w Risoul. Jest to jeden z największych snowparków w Europie, który służył nawet jako miejsce do treningów przed zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi. Obok wielu poręczy i kickerów do dyspozycji jest tutaj 150-metrowy oraz jeden nieco mniejszy halfpipe. Dodatkowo regularnie rozgrywa się tutaj konkurs na big air oraz inne ciekawe zawody, jak np. European Freestyle Snowboard Cup w dniach 22-24 stycznia 2018.
Aby powiększyć, proszę kliknąć w "Plan"!

Obiekty w Vars-Risoul

Mapa Powiększ

Szukaj…
: Snowpark Vars-Risoul
Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.