Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący: dowolny Snowpark: dowolny długość podróży:
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & fani freeride: dowolny Wyciągi & gondole: dowolny Kraj: dowolny
Km tras biegowych: dowolny Opinie Klientów: dowolny Cena za osobę: dowolny
Rodzina & dzieci: dowolny Après-ski: dowolny Czas podróży: dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania

Opinie Klientów

Thale

10 Liczba ocen:

89 % Rekomendacja:

Miejscowość 8,2
Teren narciarski 5,0

Après-ski Thale

Liczne atrakcje dostępne są w Thale także poza stokiem. Sagenharz znane jest jako wymarzony region do romantycznych wędrówek górskich, natomiast wysoko położone wzniesienia pokryte białym puchem pomogą zapomnieć o szarej codzienności. Rozbudowana sieć tras do zimowych wędrówek o łącznej długości 60 km prowadzi przez pobliskie lasy oraz góry. Szczególnie imponujący jest natomiast widok panoramiczny rozciągający się z masywów skalnych Hexentanzplatz i Rosstrappe. Oba szczyty dostępne są przy pomocy kolejki kabinowej lub wyciągu krzesełkowego.

Amatorzy saneczkarstwa znajdą w Thale i okolicach doskonałe warunki. Do dyspozycji są tu między innymi tory saneczkowe przy Klobenberg oraz w pobliskim Allrode. W części miasteczka o nazwie Friedrichsbrunn - raju sportów zimowych w Thale - położone są trzy nieco krótsze tory saneczkowe. Zwolennicy łyżwiarstwa i gry w hokeja mają tu ponadto do dyspozycji lodowisko Bodetal o powierzchni 2000 m². Chwile odprężenia zagwarantuje Bodetal Therme Thale, które dysponuje nie tylko kompleksem term z barem przy basenie, ale także różnego rodzaju saunami, strefą wellness i strefą leczniczą. Miłośnicy kultury także będą zadowoleni z oferty dostępnej w Thale, mają tu bowiem szeroki wybór muzeów - począwszy od Regionalnego Muzeum Narciarstwa Friedrichsbrunn, poprzez Walpurgishalle na Hexentanzplatz, muzeum przygody "Harzeum" na Rosstrappe, aż po Muzeum Hutnictwa i Muzeum NRD.

Po długim dniu spędzonym na świeżym zimowym powietrzu warto pozwolić sobie na chwilę przerwy w jednej z restauracji serwujących regionalne przysmaki. Kto dodatkowo ma ochotę na wieczorną zabawę, może się wybrać do pobliskiej miejscowości Braunlage oferującej liczne atrakcje.

Obiekty w Thale

Mapa Powiększ

Szukaj…
: Après-ski Thale
Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.