Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący: dowolny Snowpark: dowolny długość podróży:
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & fani freeride: dowolny Wyciągi & gondole: dowolny Kraj: dowolny
Km tras biegowych: dowolny Opinie Klientów: dowolny Cena za osobę: dowolny
Rodzina & dzieci: dowolny Après-ski: dowolny Czas podróży: dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania

Opinie Klientów

St. Moritz

NOWY!

Na chwilę obecną brak opinii

Après-ski St. Moritz

Podczas, gdy après-ski w wielu miejscowościach w Oberengadin jest dość spokojnie, chętniej świętuje się za to w St. Moritz. Już na stoku jest wiele różnych knajpek i restauracji. Goście lubiący imprezy powinni odwiedzić Hossa-Bar w Corvatsch. Również w samej miejscowości mają Państwo wybór między odwiedzeniem klasycznej engadyńskiej gospody, gdzie można skosztować różnych kulinarnych specjałów lub zorganizować wyjście do jednego z licznych klubów. Do najbardziej znanych miejsc tej osobliwej miejscowości należą na przykład King's Club w Badrutt's Palace oraz Dracula Club. Typowe szwajcarskie „apéro“ świętować można w Diamond Lounge lub w Pavarotti & Friends. Muzyki na żywo można posłuchać w Stübli, a kto chce spróbować szczęścia może wybrać się do kasyna w St. Moritz.

Dla fanów sportu istnieje wiele możliwości. Na łyżwach można pojeździć na sztucznym lodowisku Eisarena Ludains na świeżym powietrzu. Saneczkarze mogą wybrać spośród trzech odcinków lub zorganizować wyjazd na znany tor saneczkowy z Predy do Bergün. W sumie znajduje się tutaj 150 km dobrze przygotowanych tras do wędrówek zimowych, które oferują wiele możliwości spacerowania przez pokryte śniegiem krajobrazy. Skorzystać można również z wędrówek w rakietach śnieżnych. Miłośnicy pływania mogą wybrać się do rodzinnych pływalni w Zernoz lub Bellavita Erlebnisbad & Spa w Pontresinie.

Przy odrobinie szczęścia można trafić na liczne ciekawe wydarzenia w St. Moritz. Różnorodna oferta rozrywek rozpoczyna się od biegów narciarskich przez miejscowość, aż do wyścigów konnych na zamarzniętym jeziorze i rozgrywanych turniejów polo.

Obiekty w St. Moritz

Mapa Powiększ

1 oferta: Après-ski St. Moritz

  • Sortuj wg:
  • Gwiazdki/słoneczka
  • Rekomendacja
  • Cena
Szczegóły dot. obiektu

Przytulny 3-gwiazdkowy Hotel Europa znajduje się w części miejscowości Chamfèr, ok. 3 km od centrum St. Moritz. Kolejka "Signalbahn St. Moritz" jest oddalony od obiektu o ok. 3 km, a przystanek autobusu dla narciarzy o ok. 100 m. Do lodowca Corvatsch dotrą Państwo po ok. 4 km, a na zapytanie i za opłatą można zamówić należący do hotelu autobus shuttle, który kursuje między hotelem a dworcem w St. Moritz. Do wyposażenia tego przytulnego obiektu należą recepcja i przechowalnia …

Szczegóły dot. miejscowości

Położenie miejscowości: 1 822 m

Szczegóły dot. terenu narciarskiego

Nartostrady: 350 km | Maks. wysokość: 3 057 m

Wszystkie świadczenia w cenie

Karnet w cenie do 2 149 zł w cenie!

sprzedane
1 3
Last-Minute & More Rezerwuj Rezerwuj na zapytanie