Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący : dowolny Snowpark : dowolny długość podróży:
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & fani freeride : dowolny Wyciągi & gondole : dowolny Kraj : dowolny
Km tras biegowych : dowolny Opinie Klientów : dowolny Cena za osobę : dowolny
Rodzina & dzieci : dowolny Après-ski : dowolny Czas podróży: dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania

Opinie Klientów

St. Moritz

NOWY!

Na chwilę obecną brak opinii

Informacje o terenie narciarskim

Corviglia

Maks. wysokość: 3 057 m
Min. wysokość: 1 720 m
Wys. miejscowość: 1 822 m
Wyciągi łącznie: 28
Orczyki: 11
Krzesełka: 12
Gondole: 5
Trasy łącznie: 155 km
Nartostrady:
42 km
Nartostrady:
79 km
Nartostrady:
34 km
Trasy do skialpinizmu: 8 km

Teren narciarski Corviglia

Karnet narciarski "ENGADIN St. Moritz Mountain Pool" daje Państwu możliwość korzystania z 347 km tras narciarskich (w tym tras do skialpinizmu) i 57 wyciągów na terenach narciarskich Corviglia, Corvatsch i Diavolezza. Nowoczesne wyciągi kursujące na wysokości od 1550 do 3303 m szybko dowiozą Państwa do celu.

Teren narciarski Corvigilia (łącznie z Piz Nair oraz Marguns) uznawany jest jako jeden z najpopularniejszych terenów i zaprasza wszystkich miłośników sportów zimowych do białego szaleństwa na łącznie z 155 km tras narciarskich z 22 wyciągami i 4 wyciągami taśmowymi dla dzieci. Osoby udające się na stok Piz Nair (3057 m) z samego rana zostaną nagrodzone przepięknym widokiem panoramicznym min. na świeżo przygotowane trasy narciarskie. Szczególnie polecany jest zjazd narciarski "White Carpet".

Zaawansowanym narciarzom polecamy zjazd olimpijski o długości 2 km. Na zwolenników szybkiej jazdy czeka natomiast trasa nr. 7 „Highspeed”, na której po zjeździe prezentowana jest na tablicy osiągnięta prędkość. Nowością jest trasa „Audi Ski Run” na stoku FIS nr. 5. Na tej, przygotowanej dla rodzin z dziećmi trasie można zmierzyć swoją prędkość, a także nagrać swoją jazdę na specjalnej kamerze i podziwiać później na ekranie swoje umiejętności lub udostępnić w serwisach społecznościowych. W każdy piątek, podczas „Snow Night” w Corvatsch mogą Państwo cieszyć się nocną jazdą na nartach na najdłuższej, oświetlonej trasie Szwajcarii oraz zawitać do pobliskich barów lub schronisk czynnych do późnych godzin wieczornych. Dodatkowo na wielu stacjach wyciągów jest możliwość skorzystania z bezpłatnych hotspotów Wi-Fi.

Również osobom preferującym spokojną jazdę na nartach, teren narciarski Suvrette oferuje zjazd Paradiso tzw. "ChillOut Riding Zone". Jest to pierwszy stok na świecie, gdzie uprawia się jogę na nartach. Do dyspozycji są cztery różne strefy, gdzie w ramach programu „Yoga on snow” można praktykować jogę. Snowboardzistom proponujemy dobrze wyposażony Croviglia Snow Park, obejmujący rails, boxy, cornery oraz nową skocznię. Park znajduje się na zboczu Marguns i uważany jest za jeden z najlepszych w Europie.Niektóre tereny narciarskie w Szwajcarii umożliwiają nocną jazdę na nartach, gdyż wyciągi funkcjonują ponad standardowe godziny otwarcia. Najdłuższa trasa do nocnej jazdy na nartach w Szwajcarii zlokalizowana jest w pobliżu St. Moritz na Corvatsch. W każdy piątek w godz. 19:00 – 01:00 na tym terenie narciarskim otwarta jest 4,2 km trasa do nocnej jazdy na nartach. Posilić się i odpocząć przy tym można w restauracji Murtèl przy środkowej stacji. Karnety na nocną jazdę na nartach oraz tzw. „Snow night” można zakupić na miejscu. Jeżeli ktoś woli pojeździć na nartach samemu lub jedynie z grupą znajomych ma możliwość indywidualnego wynajęcia (więcej info. na miejscu). Czy teren narciarski Corviglia nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Szwajcaria
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Eksperci testują: Corviglia

W skład testu dotyczącego Corviglia wchodzą następujące kategorie: najważniejsze kryteria, szczegółowe kryteria dot. zainteresowań oraz dalsze kryteria. Najważniejsze kryteria liczone są przy uwzględnianiu oceny końcowej podwójnie.

Łączna ocena w teście

(4,3 na 5 gwiazdek)

Najważniejsze kryteria oceny
Te oceny liczą się podwójnie

Wyciągi & gondole
Warunki śniegowe

Szczegółowe kryteria dot. zainteresowań

Rodziny & dzieci
Początkujący
Zaawansowani & fani freeride'u
Snowparki
Biegówki & trasy biegowe

Pozostałe kryteria

Après-ski
Oznakowanie (plan nartostrad, tablice informacyjne & drogowskazy)
Restauracje w górach & gastronomia
Dojazd & parking

Obiekty w St. Moritz

Mapa Powiększ

Szukaj…
: Teren narciarski St. Moritz
Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.