Konkursy & akcje – weź udział i zgarnij nagrodę!

05/10/2020 - SnowTrex

Tutaj znajdują się konkursy organizowane przez SnowTrex. Regularnie rozlosowujemy nagrody, takie jak bezpłatne pobyty, karnety narciarskie, bilety na koncerty, sprzęt narciarski i snowboardowy, jak również urlopy narciarskie i wyjazdy na eventy!

Zostań szczęśliwym zwycięzcą w jednym z naszych konkursów i zdobądź wspaniałe nagrody, takie jak wycieczka do hotelu „Impuls Hotel Tirol“ w Bad Hofgastein.


Bezpłatny pobyt w hotelu Impuls Hotel Tirol w Bad Hofgastein

Do wygrania są 2 noce dla 2 osób w hotelu Impuls Hotel Tirol w Bad Hofgastein z wyżywieniem HB PLUS (czas podróży: 23.12.22-25.12.22).

Konkurs na Instagramie i Facebooku rozpoczyna się 30.09. o godzinie 12:00. Termin zakończenia to 09.10.22 o godzinie 23:59. W konkursie można wziąć udział na Instagramie i/lub Facebooku. Kliknij tutaj, aby zobaczyć post z dalszymi informacjami na Instagramie lub tutaj na Facebooku. Szczegółowe warunki uczestnictwa można znaleźć tutaj. Powodzenia!

Bezpłatny pobyt w Hotelu Blü – bin so frei w Bad Hofgastein

Do wygrania są 3 noce dla 2 osób w Hotelu Blü – bin so frei w Bad Hofgastein z wyżywieniem HB (czas podróży: 3 noce do wyboru w grudniu lub od połowy marca).

Konkurs na Instagramie i Facebooku rozpoczyna się 26.08. o godzinie 12:00. Termin zakończenia to 04.09.22 o godzinie 23:59. W konkursie można wziąć udział na Instagramie i/lub Facebooku. Kliknij tutaj, aby zobaczyć post z dalszymi informacjami na Instagramie lub tutaj na Facebooku. Szczegółowe warunki uczestnictwa można znaleźć tutaj. Powodzenia!

  • Montag, 05. Oktober 2020
  • Autor: SnowTrex
  • Kategorie: Eventy
Adults only: urlop w hotelu dla dorosłych

Rosnący popyt świadczy o jednym: coraz więcej dorosłych szuka wypoczynku i relaksu ...

Urlop narciarski z psem – na co zwrócić uwagę?

Towarzystwo psa może znacznie wzbogacić zimowy wypoczynek. Podczas urlopu ...

$stickyFooter