Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący: dowolny Snowpark: dowolny długość podróży:
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & fani freeride: dowolny Wyciągi & gondole: dowolny Kraj: dowolny
Km tras biegowych: dowolny Opinie Klientów: dowolny Cena za osobę: dowolny
Rodzina & dzieci: dowolny Après-ski: dowolny Czas podróży: dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania

Urlop narciarski Polska: Snow up your life!

Polska - kraj niezwykle pięknych i różnorodnych gór. Tu leżą wyjątkowe na skalę europejską Góry Stołowe. Na południu kraju rozciąga się pas gór średnich, Góry Świętokrzyskie, Beskidy, Sudety z Karkonoszami. Jedyne góry wysokie w Polsce to Karpaty z Tatrami Wysokimi. Najwyższy ich punkt stanowią Rysy (2499 m) i jest to jednocześnie najwyższy szczyt w Polsce. Do uprawiania sportów zimowych doskonale nadają się Tatry Wysokie i Karkonosze.

Regiony Polska

Karpaty

Karpaty

Tatry jedne z najniższych na świecie gór zaliczających się do kategorii gór wysokich. Tatry Wysokie zachwycają pięknymi widokami na strome szczyty, ostre granie, wąwozy i krystalicznie czyste jeziora. Pachnące lasy sosnowe i bogata flora i fauna występują na niższych poziomach. Najwyższy szczyt polskich Tatr - Rysy, a zarazem najwyższa góra w Polsce wznosi się na wysokość około 2500 m. Tatry stwarzają idealne warunki do uprawiania sportów zimowych. Przepiękne widoki, dziewicza przyrody oraz wspaniałe trasy zjazdowe i biegowe zapewniają zróżnicowane możliwości aktywnego wypoczynku!

Sudety

Sudety

W Karkonoszach można uprawiać wiele sportów zimowych: tutaj można spróbować swoich sił w narciarstwie zjazdowym, biegowym, snowboardzie lub wziąć udział w wyprawach narciarskich. W tych górach znajdą Państwo wiele nartostrad dla amatorów zjazdów o różnych stopniach trudności. Najwyższym szczytem w Karkonoszach jest Śnieżka (1602 m). Największymi centrami narciarstwa są „SkiArena Szrenica“ w Szklarskiej Porębie oraz "Śnieżka 1602" w Karpaczu. Za prawdziwą mekkę narciarstwa biegowego uchodzi region Szklarska Poręba-Jakuszyce, w którym jest do dyspozycji ponad 250 km tras biegowych, częściowo posiadających atest jakości FIS.Bajkowe krajobrazy Karkonoszy stanowią wspaniałe kulisy do uprawiania narciarstwa tourowego. Liczne szlaki turystyczne zapraszają do wędrówek zimowych.

Miejscowości Polska

Mapa Powiększ

Miejscowość Trasy Wys. terenu
oddo
Karnet Noclegi Od
6 km 820 - 1 350 m wkrótce
15 km 707 - 1 362 m wkrótce
4 km 620 - 1 060 m wkrótce
16 km 1 014 - 1 987 m wkrótce