Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący: dowolny Snowpark: dowolny długość podróży:
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & fani freeride: dowolny Wyciągi & gondole: dowolny Kraj: dowolny
Km tras biegowych: dowolny Opinie Klientów: dowolny Cena za osobę: dowolny
Rodzina & dzieci: dowolny Après-ski: dowolny Czas podróży: dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania

Urlop narciarski USA: Snow up your life!

Świeży puch, strome i prowadzące przez lasy trasy narciarskie oraz ośnieżone zbocza…W USA - raju dla miłośników sportów zimowych - każdy znajdzie coś dla siebie. Nieważne czy zwolennicy dwóch desek, snowboardu, początkujący czy też zaawansowani – dobra zabawa gwarantowana. W najpewniejszych śniegowo regionach USA powstały duże tereny narciarskie. Począwszy od ośrodków o światowej sławie, aż po rustykalne górskie wioski - USA zadowoli każde gusta.

Regiony USA

Utah

Utah

Utah zlokalizowana jest na środkowym zachodzie USA i znana jest z suchego puszystego śniegu, mającego renomę „najlepszego śniegu na świecie” (ang. „greatest snow on earth”). Opady śniegu są tutaj prawie dwa razy większe niż na niektórych terenach narciarskich USA - marzenie dla fanów głębokiego śniegu! Dodatkowo wybór terenów narciarskich jest niezmiernie różnorodny. Od stolicy Salt Lake City, gdzie rozgrywane były Zimowe Igrzyska Olimpijskie w 2002 roku jest już zaledwie kawałek do Park City, który jest największym zespolonym terenem narciarskim USA. Ponadto w Deer Valley można spodziewać się bardziej ekskluzywnej przyjemności z jazdy na nartach, raju głębokiego śniegu w Alta i jednego z najbardziej wymagających terenów narciarskich świata - Snowbird.

Kolorado

Kolorado

Największe i najbardziej znane tereny narciarskie Północnej Ameryki znajdują się w Kolorado. Światowej sławy miejscowości takie jak Vail, Beaver Creek, czy znane wszystkim Aspen przyciągają fanów narciarstwa przede wszystkim doskonale przygotowanymi trasami. Jazda na nartach na wysokości 4000 m nad poziomem morza nie stanowi w Kolorado żadnego problemu. 300 słonecznych dni w roku, 8,5 m średniej ilości opadów śniegu rocznie sprawia, że sporty zimowe są tutaj wyjątkowym przeżyciem. Przestronne tereny narciarskie i szybkie wyciągi minimalizują czekanie w kolejkach, czy tłok na stokach.

Miejscowości USA

Mapa Powiększ

Miejscowość Trasy Wys. terenu
oddo
Karnet Noclegi Od
290 km 2 080 - 3 049 m wkrótce
143 km 2 743 - 3 676 m wkrótce