Newsletter

Subskrybuj już teraz i zapewnij sobie wiele korzyści!

Bezpieczne rezerwacje

Zaufanie to podstawa rezerwacji każdej wycieczki! Naszym priorytetem jest zapewnienie Klientom poczucia bezpieczeństwa podczas dokonywania rezerwacji wymarzonego urlopu. Wpłaty Klientów są u nas zabezpieczone przez Swiss Re. Ponadto jesteśmy członkiem DRV, czyli trzeciej co do wielkości organizacji biur podróży i touroperatorów na świecie. Dobre referencje to podstawowy warunek członkostwa w DRV. U nas rezerwujecie bezpiecznie!

Trusted Shops

Trusted Shops jest pierwszym Znakiem Jakości firm internetowych, który oferuje konsumentom gwarancję zwrotu pieniędzy - poręczycielem jest firma Atradius. Po zawarciu rezerwacji online, będziecie mieć Państwo możliwość zgłoszenia się (bez dodatkowych kosztów) do gwarancji zwrotu pieniędzy oferowanej przez Trusted Shops.

Polska Izba Turystyki

Polska Izba Turystyki - organizacja pozarządowa, samorządowa, zrzeszająca podmioty gospodarcze w branży turystycznej.

Niemiecki Związek Turystyczny

DRV - największa organizacja biur podróży i touroperatorów w Niemczech.

Kryteria naboru
  • Conajmniej dwie referencje o przedsiębiorstwie, np. od innych członków DRV, bądź banku (DRV samodzielnie uzyskuje wymagane referencje)
  • Touroperatorzy powinni przedstawić aktualne świadectwo zabezpieczenia pakietów podróżnych
  • Wystarczający kapitał zakładowy oraz przepisowo prowadzona księgowość

Swiss Re

Swiss Re jest działającym w całej Europie gwarantem ubezpieczeniowym, zabezpieczającym pakiety podróżne organizatorów turystyki, zgodnie z wymogami UE. Więcej informacji na temat powyższego zabezpieczenia tutaj.

ROTiPT

Rejestr Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych - zaświadczenie o wpisie do Rejestru o numerze 1215.

Zoover oceny hoteli

W celu uzyskania neutralnego obrazu oferowanych przez nas obiektów, polecamy zapoznanie się z opiniami na www.zoover.pl. Oprócz dokładnych opisów obiektów znaleźć można liczne zdjęcia i filmy wideo. Ponadto zapoznać się można z wieloma opiniami we wszystkich językach europejskich.