Newsletter

Subskrybuj już teraz i zapewnij sobie wiele korzyści!

Bezpieczne rezerwacje

Zaufanie to podstawa rezerwacji każdej wycieczki! Naszym priorytetem jest zapewnienie Klientom poczucia bezpieczeństwa podczas dokonywania rezerwacji wymarzonego urlopu. Wpłaty Klientów są u nas zabezpieczone przez Swiss Re. Ponadto jesteśmy członkiem DRV, czyli trzeciej co do wielkości organizacji biur podróży i touroperatorów na świecie. Dobre referencje to podstawowy warunek członkostwa w DRV. U nas rezerwujecie bezpiecznie!

TRUSTED SHOPS

Trusted Shops

Trusted Shops jest pierwszym Znakiem Jakości firm internetowych, który oferuje konsumentom gwarancję zwrotu pieniędzy - poręczycielem jest firma Atradius. Po zawarciu rezerwacji online, będziecie mieć Państwo możliwość zgłoszenia się (bez dodatkowych kosztów) do gwarancji zwrotu pieniędzy oferowanej przez Trusted Shops.
DRV

Niemiecki Związek Turystyczny

DRV - największa organizacja biur podróży i touroperatorów w Niemczech.

Kryteria naboru
  • Conajmniej dwie referencje o przedsiębiorstwie, np. od innych członków DRV, bądź banku (DRV samodzielnie uzyskuje wymagane referencje)
  • Touroperatorzy powinni przedstawić aktualne świadectwo zabezpieczenia pakietów podróżnych
  • Wystarczający kapitał zakładowy oraz przepisowo prowadzona księgowość
Swiss Re

Swiss Re

Swiss Re jest działającym w całej Europie gwarantem ubezpieczeniowym, zabezpieczającym pakiety podróżne organizatorów turystyki, zgodnie z wymogami UE. Więcej informacji na temat powyższego zabezpieczenia tutaj.