Ferie zimowe 2023

Ferie zimowe to doskonała okazja, by spędzić czas z rodziną w otoczeniu wspaniałych górskich widoków! Jeżeli marzą Państwo o rodzinnym wyjeździe narciarskim, warto wybrać jeden z naszych ośrodków - wybór ciekawych obiektów w korzystnych cenach jest naprawdę duży! Poniżej przedstawiamy kilka z naszych wyjątkowych ofert na ferie zimowe 2023.

Ferie zimowe 2023
Ferie zimowe 2023

Dlaczego warto zaplanować urlop narciarski w okresie ferii zimowych?

Urlop narciarski w tym okresie posiada wiele zalet przede wszystkim dla rodzin, które zasadniczo zależne są od terminów ferii szkolnych. Dzięki temu można bez problemu zaplanować wypoczynek w górach wraz z rodziną i przyjaciółmi! Ponadto w drugiej połowie stycznia i w lutym panują z reguły najlepsze warunki narciarskie. Teren narciarski Chamrousse zyskał dzięki swojemu położeniu opinię ośrodka szczególnie pewnego pod względem warunków narciarskich, zwłaszcza w okresie ferii zimowych. Nie tylko młodzi, ale także doświadczeni narciarze będą zachwyceni tamtejszą ofertą. Marzą Państwo o urlopie w słonecznych Włoszech? Warto zatem zajrzeć do naszych ofert w Livigno lub w innych ośrodkach we włoskich Alpach. Do grona idealnych zimowych destynacji zaliczyć można również teren narciarski Zillertal Arena lub niemiecki region Zugspitze.

Ferie zimowe z całą rodziną

Państwa dzieci spędzają pierwszą zimę na nartach lub snowboardzie? W takim razie teren narciarski z bogatą ofertą dla początkujących to idealne rozwiązanie. W regionie narciarskim Zillertal znajdą Państwo nie tylko liczne niebieskie trasy, ale także wiele rodzinnie prowadzonych obiektów. Równie przyjazny dla rodzin jest teren narciarski Kitzbühel z legendarną trasą Streif i wieloma odcinkami dla początkujących. Wyjątkową atrakcją jest tu gondola ze szklaną podłogą - skoki adrenaliny gwarantowane! Także francuskie Val d’Isère ma wiele do zaoferowania. Oprócz pewnych warunków narciarskich, także wyjątkową atmosferę: wioska z 16-wiecznym centrum gwarantuje dobrą zabawę dla całej rodziny także poza stokiem.

Ferie zimowe dla miłośników akcji i dobrej zabawy

Marzą Państwo o połączeniu urlopu zimowego z mnóstwem atrakcji i zabawą après-ski? W takim razie Dolina Öztal jest dla Państwa stworzona! W Sölden czeka na Państwa nie tylko duży teren narciarski z trasami o wszystkich poziomach trudności, ale także wiele szlaków do wędrówek zimowych i odcinki do jazdy nocą. Ta legendarna mekka après-ski gwarantuje zabawę na najwyższym poziomie. Na największym połączonym terenie narciarskim na świecie - 3 Dolinach we Francji również nie zabraknie niepowtarzalnych wrażeń: zabawa do białego rana, tor do nocnej jazdy na sankach, kręgielnia i przejażdżki skuterem śnieżnym. Na tych terenach narciarskich z pewnością nikt nie będzie się nudził!