Filtry

do dowolnie
Loading...

Szukaj...

Sortuj wg:
Loading...
Ważne
Radość bez ryzyka: rezerwacja Flex-Option możliwa już teraz | Wszystkie rezerwacje na sezon 2024/25 można bezpłatnie anulować do 30.09. (Szczegóły)
Loading...

Urlop narciarski Last-Minute

Marzą Państwo o wyjeździe narciarskim, ale urlop w pracy nie jest jeszcze potwierdzony? Żaden problem! Nasze oferty Last-Minute umożliwią Państwu nie tylko rezerwację w najlepszej cenie (także z karnetem narciarskim), ale także spontaniczny wyjazd na ostatnią chwilę. Niezależnie czy hotel, czy też domek w stylu chalet w Austrii, Francji, Niemczech lub Włoszech: w naszej ofercie Last-Minute dostępne są różne destynacje i liczne tereny narciarskie, przykładowo w Alpach, w niezwykle atrakcyjnych cenach. Tutaj znajdą Państwo dalsze informacje odnośnie dostępnych ofert.

Czy rezerwacja oferty Last-Minute jest korzystniejsza cenowo?

W naszych ofertach Last-Minute zdecydowanie mogą Państwo liczyć na atrakcyjniejsze ceny. Nawet w przypadku spontanicznych rezerwacji mają Państwo wybór spośród wielu zimowych destynacji, zarówno w hotelach, jak i apartamentach. Każdy z pewnością znajdzie ofertę Last-Minute dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Oprócz większych ośrodków, znanych z après-ski, jak np. Ischgl czy Sölden, dostępne są również mniejsze wioski narciarskie z dala od masowej turystyki: w Alpach wybór jest niemal nieograniczony. Dzięki rezerwacji na ostatnią chwilę można ponadto lepiej przewidzieć warunki pogodowe na terenie narciarskim, co jest szczególnie istotne w przypadku wyjazdów zimowych.

Od kiedy dostępne są oferty Last-Minute?

W zależności od terminu wyjazdu oferujemy specjalne oferty Last-Minute. W określonym czasie w trakcie trwania sezonu pojawiają się przykładowo oferty Last-Minute na Sylwestra, bądź specjalne promocje na wyjazdy bożonarodzeniowe lub wielkanocne. Ze względu na duże zainteresowanie tego typu ofertami oraz w celu otrzymywania aktualnych informacji o dostępnych promocjach, zalecamy subskrypcję naszego newslettera. W ten sposób będą Państwo na bieżąco informowani nie tylko o naszych ofertach Last-Minute, ale także konkursach, nowościach z terenów narciarskich oraz naszej popularnej akcji promocyjnej Crazy Booking Night.

Czy wyjazdy Last-Minute są równie wysokiej jakości?

Rezerwacja tańszej oferty nie oznacza w żadnym razie rezygnacji z dobrej jakości. Oferta Last-Minute zapewnia Państwu nie tylko standardowy serwis SnowTrex, ale także kolejne świadczenia w cenie, jak Gwarancja śniegu i Gwarancja-Best-Price. Nasze usługi pozostają tym samym na równie wysokim poziomie, cena na wybrane wyjazdy narciarskie jest natomiast wyjątkowo atrakcyjna.

Do kiedy najpóźniej można zarezerwować ofertę Last-Minute?

Nasza oferta Last-Minute jest oczywiście limitowana i dostępna jedynie w określonym terminie. Rezerwacja jest natomiast możliwa do ostatniego dnia roboczego (pon.-pt.) przed rozpoczęciem wyjazdu do godz. 15:00. Dla wyjazdów rozpoczynających się w sobotę, niedzielę lub poniedziałek oznacza to, iż należy dokonać rezerwacji najpóźniej do piątku do godz. 15:00. Proszę jednak zwrócić uwagę na fakt, iż w przypadku rezerwacji krótkoterminowych na kilka dni przed wyjazdem zalecana jest płatność kartą kredytową, tak by przyspieszyć wysłanie Państwu dokumentów podróżnych.

Czy w ofercie Last-Minute można uwzględnić bon podróżny?

Dodatkowo do niepowtarzalnych cen mogą Państwo uwzględnić podczas procesu rezerwacji nasze standardowe bony rabatowe (np. bony z ankiety, bony z konkursów), a także bony pochodzące z reklamacji. Łączny koszt Państwa wyjazdu będzie tym samym jeszcze niższy.