Dalsze informacje podróżne

Bezpłatna rezygnacja & zmiana rezerwacji

Bezpłatna rezygnacja

Wyjazd już zarezerwowany, ale szef nie potwierdził Państwa urlopu? W razie rezygnacji lub zmiany rezerwacji wyjdziemy Państwu naprzeciw! U nas można je bowiem przeprowadzić bezpłatnie w określonym terminie. Niewielu organizatorów imprez turystycznych gwarantuje równie korzystne warunki.

Bezpłatna rezygnacja

W ciągu 5 dni od dokonania rezerwacji mogą Państwo bezpłatnie zrezygnować, jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 6 tygodni (42 dni). Możliwość rezygnacji przysługuje tylko jeden raz na Klienta lub grupę podróżujących i tylko w sytuacji, gdy nie było jeszcze dokonanej zmiany rezerwacji.
Jeżeli do wyjazdu pozostało mniej niż 6 tygodni (od 41. dnia przed wyjazdem) rezygnacja wiąże się z kosztami zgodnie z punktem 4.a naszych Ogólnych Warunków Uczestnictwa.

Radość bez ryzyka: rezerwuj teraz z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

W związku z aktualną sytuacją zapewnij sobie dodatkową pewność dzięki naszej Gwarancji zwrotu pieniędzy - koronawirus (szczegóły)!

Bezpłatna zmiana rezerwacji

Jeżeli chcą Państwo dokonać zmiany rezerwacji na inny obiekt lub inny termin, jest ona możliwa bezpłatnie na 6 tygodni (42 dni) przed wyjazdem, jeśli wybrana oferta alternatywna jest dostępna, natomiast długość pobytu i liczba uczestników pozostaną bez zmian. Obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More.
W przypadku zmiany rezerwacji na mniej niż 6 tygodni (42 dni) przed wyjazdem naliczone zostaną koszty za rezygnację zgodnie z punktem 5.a naszych Ogólnych Warunków Uczestnictwa.

Flex-Option: Jeszcze krótszy termin anulowania i zmiany rezerwacji do 32 lub 16 dni przed wyjazdem

Od tej pory większość naszych wyjazdów można rezerwować z Flex-Option, która umożliwia Państwu jednorazowe anulowanie rezerwacji lub poszczególnych pokoi albo zmianę rezerwacji po aktualnych cenach, do 32 lub 16 dni przed wyjazdem.
Tutaj znajdą Państwo wszystkie informacje na temat naszej Flex-Option.

W celu rezygnacji lub zmiany rezerwacji należy zgłosić się na adres mailowy rezygnacja-pl@snowtrex.com, podając numer rezerwacji.