Wyjazdy studenckie narty - Tanie urlopy narciarskie dla studentów!

Dzięki blisko 2500 obiektom, każdy znajdzie w naszej ofercie wymarzony urlop narciarski- również studenci, którzy zwracają uwagę na cenę. Od korzystnych cenowo apartamentów bez wyżywienia po krótkie i niedrogie wypady na narty w najpopularniejszych ośrodkach narciarskich w Europie - u nas każdy znajdzie coś dla siebie. Odkryjcie naszą szeroką ofertę wyjazdów narciarskich dla studentów!

Wyjazdy studenckie narty - Tanie urlopy narciarskie dla studentów!
Wyjazdy studenckie narty - Tanie urlopy narciarskie dla studentów!

Te eventy na szczycie czekają na studentów

Wiele niepowtarzalnych eventów na najpopularniejszych szczytach czeka na gości! Przykładowo słynne Season Opening organizowane corocznie we francuskim Les 2 Alpes. Na PowderWeek nie zabraknie urozmaicenia i białego szaleństwa, w sam raz na rozpoczęcie sezonu! Cały tydzień bawimy się we francuskich Alpach w wyjątkowej atmosferze. Nieważne czy grudniowy PowderWeek, czy Top of the Mountain w Ischgl - tych eventów nie można przegapić!

Egzaminy zaliczone - czas na spontaniczny zimowy wypoczynek>

Niepowtarzalna zaleta: jako student jesteś wyjątkowo elastyczny - wykorzystaj to! Jeżeli sesja jeszcze się nie rozpoczęła, z reguły nie brakuje wolnego czasu na korzystny cenowo wyjazd Last Minute. W ten sposób można zarezerwować urlop nawet na jeden dzień przed wyjazdem. Warto zostawić za sobą szarą codzienność i sporo oszczędzić z naszymi wyjazdami Last-Minute & More! Tereny narciarskie nie są również tak zatłoczone jak w sezonie wysokim. Ponadto obecnie wiele autobusów i pociągów oferuje dojazd do Alp, dzięki czemu podróż jest nie tylko tania, ale także wygodna. W razie wyjazdu grupowego jest to również świetna okazja, by już po drodze nastawić się na białe szaleństwo.

Oszczędzanie podczas jazdy na nartach

U nas macie wiele możliwości, aby korzystne cenowo oferty otrzymać jeszcze taniej. Dla grup od 5 do 10 osób można zarezerwować apartamenty lub domki typu chalet i dodatkowo oszczędzić, zabierając na miejsce własne wyżywienie. Dzięki licznym akcjom rabatowym, jak Crazy Booking Night lub Last-Minute można sporo oszczędzić. Podczas Crazy Booking Night często dostępne są tygodniowe wyjazdy w apartamencie z karnetem narciarskim za mniej niż 500 zł na osobę! Warto zwrócić szczególną uwagę na oferty z dopiskiem "promocja": te obiekty i hotele są jeszcze tańsze w porównaniu do standardowej oferty, przy tej samej jakości. Także wypożyczenie sprzętu i kursy narciarskie oferujemy aż do 40% taniej, niż bezpośrednio na miejscu.