PowderWeek

Miejscowość Event Termin
Les 2 Alpes PowderWeek 02.12.2023 - 09.12.2023
Val Thorens Ski & Boarderweek 16.12.2023 - 23.12.2023

PowderWeek: Zapraszamy na rozpoczęcie sezonu w Les 2 Alpes we współpracy z DECATHLON

Któż nie chciałby powitać nowego sezonu na jednym z najlepszych na świecie terenów narciarskich położonym na lodowcu, cieszyć się pustymi nartostradami na początku grudnia, korzystać z doskonałej oferty aprés-ski? Jeżeli tak wyobrażają sobie Państwo wymarzony urlop, zapraszamy do rezerwacji oferty PowderWeek w Les 2 Alpes. Od 02. grudnia do 09. grudnia razem z Państwem i DECATHLON pragniemy świętować nadejście kolejnej zimy. Podczas ostatniego PowderWeek razem z nami bawiło się w Les 2 Alpes 700 gości.

PowderWeek to nie tylko wspaniała zabawa na śniegu, na wysokości do 3560 m, ale również ciekawa oferta animacyjna poza stokiem. Jej nieodłączna część to oczywiście odpoczynek przy grillu i grzanym winie w naszej strefie aprés-ski na świeżym powietrzu. W Les 2 Alpes można również wziąć udział w grach zespołowych, np. w siatkówce na śniegu na śniegu, a wieczorami bawić się przy muzyce naszych DJ-ów.

Teren narciarski Les 2 Alpes to aż 227 km nartostrad, połączonych 52 wyciągami. Zarówno początkujący, jak i zaawansowani znajdą tutaj stoki dostosowane do swoich umiejętności. Również profesjonaliści nie będą się tutaj nudzić. Czeka na nich np. doskonały snowpark o powierzchni 240 000 m², należący do grona 10 najlepszych snowparków w Europie. Na początku sezonu funpark znajduje się na wysokości 3200 m i obejmuje zarówno strefę dla początkujących z elementami typu table i dwoma poręczami, jak i część dla zaawansowanych m.in. z big air (20 m) i superpipe.

W Les 2 Alpes oferujemy szeroką gamę obiektów noclegowych - od standardowych, funkcjonalnych, aż po komfortowe apartamenty.

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex

Loading...
StickyNewsletter