Newsletter

Subskrybuj już teraz i zapewnij sobie wiele korzyści!

Firma

Zespół
Firma TravelTrex GmbH została założona w 1999 roku w Kolonii i wprowadzając na rynek markę SnowTrex wyspecjalizowała się w sprzedaży wyjazdów zimowych. W zakresie tych usług firma w przeciągu kilku lat stała się jednym z największych organizatorów turystyki specjalizujących się w imprezach zimowych.

Od 2005 roku oferta SnowTrex jest dostępna także na rynku międzynarodowym. Po sukcesie w Polsce, firma udostępniła swoją ofertę także na rynku francuskim i angielskim. Obecnie można zarezerwować wycieczki SnowTrex w 15 językach. Tym samym TravelTrex należy do liderów wśród organizatorów imprez zimowych na rynku międzynarodowym.

W roku 2007 wystartowaliśmy również z nowym produktem letnim "HolidayTrex", którego rezerwacja możliwa jest przez cały rok. Oferta zawiera destynacje począwszy od Alp po Morze Północne. W roku 2012 TravelTrex porzerzył swoją ofertę także o urlopy wellness wprowadzając na rynek markę SpaTrex, oraz wyjazdy sportowe znane pod nazwą SportsTrex.

W rankingu największych organizatorów turystki firma TravelTrex uplasowała się w roku 2010/11 na pozycji 39. W sezonie 2011/12 wyjechało z nami na urlop ponad 106 000 osób.
Zespół
Nasz zespół tworzy na chwilę obecną ponad 100 pracowników z 15 różnych krajów. Część z nich jednocześnie jeszcze się kształci. Firma TravelTrex GmbH wielokrotnie została odznaczona jako ośrodek kształcący młodych ludzi w siedmiu różnych zawodach m.in. specjalistów ds. turystyki czy informatyków.

Na zdjęciu w pierwszym rzędzie kierownictwo przedsiębiorstwa TravelTrex GmbH: Stefan Willems, Thomas Bartel, Andreas Rühl, Marc Behrmann (od lewej).

Misja przedsiębiorstwa SnowTrex

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy przejrzystą ofertę, indywidualnie dopasowaną do Państwa potrzeb. SnowTrex organizuje dla Państwa zakwaterowanie i karnet narciarski. W większości miejscowości mają Państwo do dyspozycji obiekty różnych kategorii. Dodatkowo macie Państwo możliwość wypożyczenia sprzętu i wykupienia kursów w wielu miejscowościach. W destynacjach, do których wybiera się najwięcej Klientów, proponujemy opiekę rezydentów, którzy przygotowują niezobowiązujący program rozrywkowy. To właśnie odróżnia SnowTrex od innych organizatorów turystyki, którzy z reguły oferują jedno zakwaterowanie dla całej grupy, a Goście otoczeni są „całodobową” opieką.
SnowTrex – indywidualność i najlepsza obsługa Klientów!