Newsletter

Subskrybuj już teraz i zapewnij sobie wiele korzyści!

Dalsze informacje podróżne

Bezpłatna rezygnacja & zmiana rezerwacji

Bezpłatna rezygnacja

Wyjazd już zarezerwowany, ale szef nie potwierdził Państwa urlopu? W razie rezygnacji lub zmiany rezerwacji wyjdziemy Państwu naprzeciw! U nas można je bowiem przeprowadzić bezpłatnie w określonym terminie. Niewielu organizatorów imprez turystycznych gwarantuje równie korzystne warunki.

Bezpłatna rezygnacja

W ciągu 5 dni od dokonania rezerwacji mogą Państwo bezpłatnie zrezygnować, jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 6 tygodni (42 dni). Możliwość rezygnacji przysługuje tylko jeden raz na Klienta lub grupę podróżujących i tylko w sytuacji, gdy nie było jeszcze dokonanej zmiany rezerwacji.
Jeżeli do wyjazdu pozostało mniej niż 6 tygodni (od 41. dnia przed wyjazdem) rezygnacja wiąże się z kosztami zgodnie z punktem 4.a naszych Ogólnych Warunków Uczestnictwa.

Ponadto w przypadku niektórych obiektów możliwa jest bezpłatna rezygnacja nawet na 16 dni przed wyjazdem. Dla Państwa oznacza to jeszcze większą elastyczność i pewność podczas planowania kolejnego urlopu. Obiekty, w przypadku których bezpłatna rezygnacja na 16 dni przed wyjazdem jest możliwa, znajdą Państwo tutaj.

Radość bez ryzyka: rezerwuj teraz z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

W związku z aktualną sytuacją zapewnij sobie dodatkową pewność dzięki naszej gwarancji zwrotu pieniędzy - koronawirus (szczegóły)!

Bezpłatna zmiana rezerwacji

Jeżeli chcą Państwo dokonać zmiany rezerwacji na inny obiekt lub inny termin, jest ona możliwa bezpłatnie na 6 tygodni (42 dni) przed wyjazdem, jeśli wybrana oferta alternatywna jest dostępna, natomiast długość pobytu i liczba uczestników pozostaną bez zmian. Obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More.
W przypadku zmiany rezerwacji na mniej niż 6 tygodni (42 dni) przed wyjazdem naliczone zostaną koszty za rezygnację zgodnie z punktem 5.a naszych Ogólnych Warunków Uczestnictwa.

W celu rezygnacji lub zmiany rezerwacji należy zgłosić się na adres mailowy rezygnacja-pl@snowtrex.com, podając numer rezerwacji.