Newsletter

Subskrybuj już teraz i zapewnij sobie wiele korzyści!

Wypożyczenie samochodu

Cenią sobie Państwo niezależność i życie we własnym tempie, jednak nie posiadają samochodu odpowiedniego do jazdy zimą? Warto zatem pomyśleć o wypożyczeniu samochodu, którym można wygodnie i bez problemu dotrzeć do celu i być niezależnym również na miejscu.

Tutaj mogą Państwo zarezerwować odpowiedni samochód u naszego partnera Sunny Cars. Rezerwacja i realizacja zamówienia odbywa się bezpośrednio przez Sunny Cars - eksperta ds. wynajmu samochodów.

Wynajmij samochód & ruszaj na stok!

Zarezerwowali Państwo za naszym pośrednictwem hotel i karnet narciarski, a teraz szukają Państwo najlepszej oferty na wypożyczenie samochodu? Z naszym partnerem Sunny Cars znajdą Państwo optymalny samochód na urlop narciarski. Rezerwacja oraz realizacja zamówienia odbywa się bezpośrednio przez eksperta ds. wynajmu samochodów.

Box na narty - bezpieczny transport nart & snowboardu

Jeżeli zabierają Państwo na urlop narciarski własny sprzęt, warto wypożyczyć samochód z boxem na narty. W przypadku wielu ofert mają Państwo możliwość dodania boxu w procesie rezerwacji. Dzięki temu już nie trzeba się martwić o brak miejsca do przechowywania.

Pewny dojazd na tereny narciarskie dzięki zimowemu wyposażeniu

W przypadku szczególnie śnieżnych regionów zawsze warto mieć w samochodzie łańcuchy na koła. W ten sposób unikną Państwo problemów podczas jazdy w górach. Ponadto podczas urlopu narciarskiego samochód powinien być wyposażony w zimowe opony.
W razie wypożyczenia samochodu w Sunny Cars w okresie zimowym w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, samochody są automatycznie wyposażone w opony zimowe w ramach pakietu ubezpieczenia. W niektórych przypadkach na miejscu zostanie naliczona dodatkowa opłata za opony zimowe (= wyposażenie), zostaną Państwo o tym powiadomieni przez naszego partnera w procesie rezerwacji.

Kompleksowa ochrona podczas wyjazdu na urlop zimowy

Sunny Cars oferuje w cenie kompleksową ochronę ze zwrotem udziału własnego. W ten sposób są Państwo w pełni zabezpieczeni w razie szkód w wypożyczonym samochodzie.

Wyjazd wypożyczonym samochodem do ulubionych destynacji na urlop zimowy

Tutaj mogą Państwo znaleźć najtańsze oferty z najlepszym stosunkiem ceny do jakości i wyjechać wypożyczonym samochodem na urlop narciarski. Dalsze informacje odnośnie rezerwacji samochodu znajdą Państwo u naszego partnera Sunny Car.