Hotel Andorra Park (SC)
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 2 640 m |
| Min. wysokość: | 1 710 m |
| Wys. miejscowość: | 1 023 m |
| Wyciągi łącznie: | 66 |
| Gondole: | 6 |
| Krzesełka: | 28 |
| Orczyki: | 32 |
| Trasy łącznie: | 215 km |
|
Nartostrady:
|
100 km |
|
Nartostrady:
|
82 km |
|
Nartostrady:
|
33 km |
Hotel Andorra Park (SC) *****
Podgląd
Położenie
Komfortowy 5-gwiazdkowy Hotel Andorra Park położony jest ok. 150 m od centrum Andorra la Vella. Wejście do ośrodka narciarskiego Grandvalira znajduje się w Encamp, w odległości ok. 6 km. Następny przystanek autobusowy dla narciarzy jest oddalony o ok. 100 m.Wyposażenie
W obiekcie znajdą Państwo recepcję, Wi-Fi, windę, restaurację, kawiarnię, bar, przechowalnie bagażu i basen. Na miejscu można zarezerwować masaże (za opłatą). Przy obiekcie znajdują się również miejsca parkingowe i garaż (oba za opłatą).Wyżywienie
Oferta bez wyżywienia.Rodzaj zakwaterowania
Opcjonalnie płatne na miejscu
- Sala fitness
- Parking (ograniczona dostępność): 20,-€ /dzień
- Garaż (ograniczona dostępność): 20,- € /dzień
- Usługa transferowa
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Nie można przywieźć zwierząt domowych.
Ważne wskazówki
- Dzieci urodzone w 2014 i młodsze nie otrzymują vouchera na karnet narciarski. Dla dzieci do rocznika 2014, korzystających z wyciągu, należy na miejscu wykupić karnet dziecięcy.
- Seniorzy od 65 roku życia nie otrzymują voucheru na karnet. Osoby w wieku od 65 do 69 lat mogą na miejscu zakupić karnet w kasie wyciągu za 31,- € za dzień, a osoby od 70 roku życia otrzymają w kasie wyciągu bezpłatny karnet na korzystanie z wyciągów.
Dojazd/mapa
- Przelot: Perpignan (ok. 170 km), Tuluza (ok. 195 km), Barcelona (ok. 200 km)




