Hotel Les Terres
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 2 640 m |
| Min. wysokość: | 1 710 m |
| Wys. miejscowość: | 1 531 m |
| Wyciągi łącznie: | 66 |
| Gondole: | 6 |
| Krzesełka: | 28 |
| Orczyki: | 32 |
| Trasy łącznie: | 215 km |
|
Nartostrady:
|
100 km |
|
Nartostrady:
|
82 km |
|
Nartostrady:
|
33 km |
Hotel Les Terres ***
Podgląd
Położenie
3-gwiazdkowy Hotel Terres leży ok. 3 km od centrum Canillo. Wyciąg Telecabina de Canillo jest oddalony o ok. 3,1 km od obiektu.Wyposażenie
W obiekcie znajduje się recepcja, winda, bezpłatne Wi-Fi, centralny sejf, sala śniadaniowa, kawiarnia, bar, restauracja, pokój zabaw dla dzieci, pokój telewizyjny i przechowalnia nart. Bezpłatne miejsca parkingowe są w ograniczonej dostępności.Na życzenie można skorzystać z masaży (za opłatą).
Wyżywienie
W cenę pobytu wliczony jest bufet śniadaniowy.Rodzaj zakwaterowania
Opcjonalnie płatne na miejscu
- Masaże
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Nie można przywieźć zwierząt domowych.
Ważne wskazówki
- Dzieci urodzone w 2014 roku i młodsze nie otrzymują własnego vouchera na karnet narciarski. Na korzystanie z wyciągów należy zakupić na miejscu w kasie wyciągu karnet dla dzieci z tej grupy wiekowej.
- Seniorzy po 65 roku życia nie otrzymują vouchera na karnet narciarski. Osoby w wieku 65-69 lat mogą zakupić na miejscu w kasie wyciągu karnet narciarski 31,- € / dzień, a osoby od 70 roku życia otrzymują w kasie wyciągu bezpłatny karnet.
- W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.
Dojazd/mapa
- Kolej: L'Hospitalet Près l'Andorre (ok. 25 km), La Tour de Carol (ok. 40 km)
- Przelot: Tuluza (ok. 180 km), Barcelona (ok. 210 km)




