Opinie Klientów

Encamp

NOWY!

Na chwilę obecną brak opinii

Plan nartostrad
Informacje o terenie narciarskim
Grandvalira
Maks. wysokość: 2 640 m
Min. wysokość: 1 710 m
Wys. miejscowość: 1 300 m
Wyciągi łącznie: 71
Orczyki: 37
Krzesełka: 28
Gondole: 6
Trasy łącznie: 210 km
Nartostrady:
100 km
Nartostrady:
77 km
Nartostrady:
33 km

Narty Encamp - Przyjemność ze śniegu i słońca!

Encamp

Encamp jest świetnym wyborem dla osób, które lubią spędzać dzień aktywnie, a wieczorem się zrelaksować. Miejscowość znajduje się w centralnej części Andorry na wysokości ok. 1300 m. Wyciąg gondola Funitel o długości 6 km dowiezie Państwa do terenu narciarskiego Grandvalira z 210 km tras oraz ok. 30 km tras do narciarstwa biegowego.

Encamp to nowoczesne miasto, które powstało z wielu małych wiosek i udało się tutaj z powodzeniem połączyć styl tradycyjny z nowoczesnym. Budynki w stylu romańskim otoczone są budynkami architektury współczesnej.

Dzięki dogodnemu położeniu w pobliżu stoku i gór, Encamp jest ważnym ośrodkiem sportów letnich, ale stanowi też ważny cel podróży dla fanów sportów zimowych.

Grandvalira

Tuż przy granicy z Francją leży region Grandvalira, który rozciąga się na dwie parafie, Encamp oraz Canillo, i jest największym obszarem narciarskim w Pirenejach. Dzięki korzystnemu położeniu geograficznemu, doskonałe warunki śniegowe i słoneczne dni są gwarantowane! Zarówno miasta jak i wsie tego regionu są bardzo zróżnicowane i każdy znajdzie coś dla siebie - czy to na rodzinny urlop, czy na wyjazd ze znajomymi. Przyjeżdżając tutaj koniecznie trzeba zostawić trochę wolnego miejsca w walizce, ponieważ dzięki niskim podatkom region ten jest "zakupowym rajem"! Urlop w Andorze jest zawsze szczególnym przeżyciem - odwiedź Grandvalirę i przekonaj się sam!

Dojazd Encamp

  • Kolej: L'Hospitalet Près l'Andorre (ok. 25 km), La Tour de Carol (ok. 40 km)
  • Przelot: Tuluza (ok. 180 km), Barcelona (ok. 205 km)

Obiekty w Encamp

Mapa Powiększ

Szukaj…

: Narty Encamp

Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex

Loading...
StickyNewsletter