Apartamenty Natural Deluxe
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 2 030 m |
| Min. wysokość: | 830 m |
| Wys. miejscowość: | 975 m |
| Wyciągi łącznie: | 41 |
| Gondole: | 9 |
| Krzesełka: | 7 |
| Orczyki: | 25 |
| Trasy łącznie: | 99 km |
|
Nartostrady:
|
32 km |
|
Nartostrady:
|
54 km |
|
Nartostrady:
|
13 km |
| Trasy do skialpinizmu: | 16 km |
Apartamenty Natural Deluxe °°°°
Podgląd
Położenie
Komfortowe apartamenty Natural Deluxe położone są w centrum spokojnej miejscowości Alpbach. Teren narciarski Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau oddalony jest o ok. 2,7 km i można do niego łatwo dojechać autobusem dla narciarzy, który zatrzymuje się ok. 200 m od obiektu. Najbliższe sklepy znajdują się zaledwie 800 m od obiektu. Wejście na tor saneczkowy oddalone jest o ok. 1 km, a trasa narciarstwa biegowego o ok. 3 km.Wyposażenie
Nowczesny obiekt Natural Deluxe dysponuje Wi-Fi, piwnicą z suszarką do butów narciarskich oraz bezpłatnymi miejscami parkingowymi (ograniczona dostępność). Na miejscu znajduje się również stacja ładowania samochodów elektrycznych (ograniczona dostępność).Hotel posiada certyfikat i wykorzystuje ekologiczną energię elektryczną ze źródeł odnawialnych.
W cenę wliczona jest karta "Alpbachtal Card", która oferuje dodatkowe usługi i zniżki (zastrzeżone prawo do zmian, wg info na miejscu).
Wyżywienie
Bez wyżywienia.Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 3,50 € za osob./noc
- Keycard: 2,- €
Opcjonalnie płatne na miejscu
- Stacja ładowania samochodów elektrycznych (ograniczona dostępność)
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Nie można przywieźć zwierząt domowych.
Ważne wskazówki
- Wyciągi na terenie narciarskim Wildschönau zostaną zamknięte 6.04.25, dlatego pod koniec sezonu teren narciarski będzie dostępny tylko w ograniczonym zakresie.
Dojazd/mapa
- Kolej: Brixlegg (ok. 10 km), Jenbach (ok. 20 km), Wörgl (ok. 25 km)
- Przelot: Innsbruck (ok. 60 km), Salzburg (ok. 120 km), Monachium (ok. 165 km)




