Ośrodek wypoczynkowy Hinterlehen
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 2 176 m |
| Min. wysokość: | 740 m |
| Wys. miejscowość: | 850 m |
| Wyciągi łącznie: | 83 |
| Gondole: | 21 |
| Krzesełka: | 33 |
| Orczyki: | 29 |
| Trasy łącznie: | 210 km |
|
Nartostrady:
|
90 km |
|
Nartostrady:
|
110 km |
|
Nartostrady:
|
10 km |
| Trasy do skialpinizmu: | 21 km |
Ośrodek wypoczynkowy Hinterlehen °°°.
Podgląd
Położenie
Przytulny ośrodek wypoczynkowy Hinterlehen położony jest ok. 1 km od centrum Eben im Pongau. Tam też znajdują się najbliższe sklepy. Wejście na teren narciarski Monte Popolo oddalone jest o ok. 2,3 km. Autobus dla narciarzy zatrzymuje się ok. 500 m od obiektu. Altenmarkt im Pongau znajduje się ok. 5,7 km od obiektu.Wyposażenie
Do ogólnych udogodnień obiektu należą Wi-Fi, piwnica na sprzęt narciarski z suszarkami do butów oraz bezpłatny parking (ograniczona dostępność).Wyżywienie
Bez wyżywienia. Na miejscu można zamówić dostawę pieczywa (za opłatą).Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 1,70 € za osob./noc
- Opłata za korzystanie z komunikacji publicznej (za osob./noc: od 15. roku życia ok. 0,50 €)
- Keycard: 3,- €
Opcjonalnie płatne na miejscu
- Dostawa pieczywa
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Psy na zapytanie (ok. 10,- € /dzień, bez karmy)
- Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo tutaj.
Ważne wskazówki
- Korzystanie z wyciągów na terenach narciarskich Zauchensee i Altenmarkt jest bezpłatne dla dzieci do 5 roku życia włącznie. Dla dzieci z tej grupy wiekowej na miejscu wydawany jest bezpłatny karnet - Minicard. Jeśli Państwa dziecko będzie samodzielnie korzystać z wyciągów na innych terenach Ski amadé, należy na miejscu wykupić Minicard.
Dojazd/mapa
- Kolej: Altenmarkt (w miejscowości), Eben im Pongau (ok. 5 km), Bischofshofen (ok. 25 km)
- Przelot: Salzburg (ok. 70 km), Graz (ok. 200 km), Monachium (ok. 235 km)




