Ferienwohnung Ebenzweier
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 1 648 m |
| Min. wysokość: | 1 055 m |
| Wys. miejscowość: | 442 m |
| Wyciągi łącznie: | 8 |
| Gondole: | 2 |
| Krzesełka: | 1 |
| Orczyki: | 5 |
| Trasy łącznie: | 10 km |
|
Nartostrady:
|
6 km |
|
Nartostrady:
|
3 km |
|
Nartostrady:
|
1 km |
| Trasy do skialpinizmu: | 6 km |
Ferienwohnung Ebenzweier °°°
Podgląd
Położenie
Nowoczesny Ferienwohnung Ebenzweier znajduje się w Altmünster am Traunsee, ok. 900 m od centrum i tylko kilka minut od brzegu jeziora. W okolicy znajdą Państwo wiele możliwości zakupów i restauracji. Teren narciarski Feuerkogel oddalony jest o ok. 13 km.Wyposażenie
Ferienwohnungen Ebenzweier oferuje łącznie 3 nowoczesne ośrodki apartamentowe z fantastycznym widokiem na góry. Na pobyt trwający 3 noce lub więcej, otrzymają Państwo bezpłatną kartę Salzkammergut Card. W obiekcie znajdą Państwo Wi-Fi, darmowy parking (Carport) na każdy apartament.Wyżywienie
Oferta bez wyżywienia. Dostawa pieczywa na życzenie (za opłatą, więcej informacji na miejscu).Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 2,- € za osob./noc
- Keycard: 2,- €
Opcjonalnie płatne na miejscu
- Dostawa Pieczywa (info. na miejscu)
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Nie można przywieźć zwierząt domowych.
Dojazd/mapa
- Kolej: Altmünster nad jeziorem Traunsee (w miejscowości), Gmunden (ok. 5 km)
- Przelot: Linz (ok. 70 km), Salzburg (ok. 85 km), Graz (ok. 230 km)




