Ferienwohnung Luise
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 2 060 m |
| Min. wysokość: | 820 m |
| Wys. miejscowość: | 800 m |
| Wyciągi łącznie: | 8 |
| Gondole: | 2 |
| Krzesełka: | 2 |
| Orczyki: | 4 |
| Trasy łącznie: | 40 km |
|
Nartostrady:
|
13 km |
|
Nartostrady:
|
18 km |
|
Nartostrady:
|
9 km |
Ferienwohnung Luise
Podgląd
Położenie i wyposażenie
PołożenieTen przytulny obiekt Ferienwohnung Luise położony jest jedynie ok. 50 m od centrum miasta Au. Dotarcie do terenu narciarskiego możliwe jest wyciągiem "Gondelbahn Diedamskopf" oddalonym o ok. 2,5 km. Najbliższe sklepy oddalone są o ok. 250 m, a najbliższe kawiarnie i restauracje o ok. 450 m.Wyposażenie
Do wyposażenia tego komfortowego obiektu należy Wi-Fi. Własny sprzęt mogą Państwo przechowywać w piwnicy na narty. Na miejscu dostępne są miejsca parkingowe, garaż oraz stacja ładowania samochodów elektrycznych (za opłatą) - ograniczona dostępność.Dzieci
Krzesełko i łóżeczko dla dziecka są zawarte w cenie (na zapytanie/ograniczona dostępność).Wyżywienie
Bez wyżywienia.Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- opłata klimatyczna (za osobę/noc: od 14 lat ok. 2,50 €)
Opcjonalnie płatne na miejscu
- stacja ładowania samochodów elektrycznych (wg informacji na miejscu)
Zwierzęta domowe
- Nie można przywieźć zwierząt domowych.
- Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo tutaj.
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Ważne wskazówki
- Obiekt nie jest przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
Dojazd Au
- Kolej: Dornbirn (ok. 35 km), Bludencja (ok. 40 km)
- Przelot: Friedrichshafen (ok. 85 km), Zurych (ok. 125 km), Innsbruck (ok. 145 km), Monachium (ok. 240 km)
- Zaplanuj trasę z Google Maps.




