Opinie Klientów

Bad Hofgastein

693 Liczba ocen:

96 % Rekomendacja:

Miejscowość 9,0
Teren narciarski 9,0

Biegówki Bad Hofgastein

Informacje o biegówkach

20 km Trasy biegowe w km:

Są Państwo entuzjastycznymi fanami biathlonu? Bad Hofgastein to zatem świetny wybór. Na trasie Kurparkloipe można samemu spróbować tego sportu. Miejscowość oferuje ok. 20 km tras z prostymi i średnio-trudnymi odcinkami.

Region Doliny Gastein otoczony jest siecią dobrze przygotowanych tras biegowych o długości 40 km, które idealnie nadają się dla początkujących narciarzy. Również i zaawansowani biegacze znajdą tu odpowiednie dla siebie odcinki. Przepiękny krajobraz rozciągający się przy trasie biegowej w dolinie Angertal ucieszy oko każdego narciarza. Równie uroczym pejzażem charakteryzuje się pewna śniegowo 10 km trasa przy szczycie Sportgastein (1600 - 1650 m) figurująca jednocześnie jako najdłuższa biegówka regionu Gastein znajdująca się na terenie ośrodka narciarstwa biegowego.

Możliwości uprawiania narciarstwa biegowego w późniejszych godzinach oferują 5 km oświetlona trasa w Bad Gastein jak również trasa w Kurpark w Bad Hofgastein, z której można korzystać nocą. Ponadto mają Państwo do dyspozycji trasy nadające się do uprawiania narciarstwa biegowego metodą łyżwową, możliwość rezerwacji kursów narciarstwa biegowego oraz wypożyczalnie sprzętu narciarskiego.
Aby powiększyć, proszę kliknąć w plan tras.

Obiekty w Bad Hofgastein

Mapa Powiększ

Szukaj…

: Biegówki Bad Hofgastein

Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex

Loading...
StickyNewsletter