Alpenblick 1 – Apartament Sophie
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 1 965 m |
| Min. wysokość: | 896 m |
| Wys. miejscowość: | 809 m |
| Wyciągi łącznie: | 17 |
| Gondole: | 1 |
| Krzesełka: | 4 |
| Orczyki: | 12 |
| Trasy łącznie: | 43 km |
|
Nartostrady:
|
18 km |
|
Nartostrady:
|
19 km |
|
Nartostrady:
|
6 km |
| Trasy do skialpinizmu: | 2 km |
Alpenblick 1 – Apartament Sophie °°°
Podgląd
Położenie
Przytulny obiekt Alpenblick 1 - Apartament Sophie położony jest ok. 1 km od centrum miejscowości Bad Mitterndorf, oferującej różne obiekty handlowe. Dolna stacja kolejki Mittersteinbahn oddalona jest o ok. 6,7 km, a przystanek autobusu dla narciarzy o ok. 500 m. Trasa do narciarstwa biegowego znajduje się w odległości ok. 1 km, a tor saneczkowy w odległości ok. 8 km.Wyposażenie
Do ogólnego wyposażenia obiektu należą winda, przechowalnia sprzętu narciarskiego i bezpłatne miejsca parkingowe (ograniczona dostępność).Wyżywienie
Oferta bez wyżywienia.Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 2,25 € za osob./noc
- Keycard: 2,- €
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Nie można przywieźć zwierząt domowych.
Ważne wskazówki
- Dzieci do 5. roku życia włącznie nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski, dzieci mogą korzystać z wyciągów w obecności rodziców bezpłatnie. Jeżeli dziecko korzysta z wyciągów samodzielnie lub uczęszcza na kurs narciarski, należy na miejscu wykupić karnet narciarski. Więcej informacji można uzyskać w kasie wyciągu.
Dojazd/mapa
- Kolej: Bad Mitterndorf (w miejscowości), Tauplitz (ok. 5 km)
- Przelot: Salzburg (ok. 115 km), Linz (ok. 135 km), Monachium (ok. 245 km)




