Hotel Messmer
9 Liczba ocen:
100 % Rekomendacja:
| Maks. wysokość: | 1 467 m |
| Min. wysokość: | 700 m |
| Wys. miejscowość: | 427 m |
| Wyciągi łącznie: | 12 |
| Gondole: | 0 |
| Krzesełka: | 1 |
| Orczyki: | 11 |
| Trasy łącznie: | 25 km |
|
Nartostrady:
|
9 km |
|
Nartostrady:
|
12 km |
|
Nartostrady:
|
4 km |
| Trasy do skialpinizmu: | 6 km |
Pogoda & Śnieg Bregencja
| Śnieg - dolna stacja: n/a | Otwarte wyciągi: n/a |
| Śnieg - górna stacja: n/a | Otwarte nartostrady (w km): n/a |
| Ostatnie opady śniegu: n/a | Otwarty tor saneczkowy: n/a |
| Stan pokrywy śnieżnej: n/a | Otwarty snowpark: n/a |
| Trasy do wędrówek zimowych: n/a | Zjazd do doliny otwarty: n/a |
Warunki śniegowe
Prognoza pogody
|
dzisiaj
26.05.26 |
jutro
27.05.26 |
czw
28.05.26 |
pią
29.05.26 |
sob
30.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Prognoza na 5 dni | |||||
| min./maks. temp. | 14 / 24 °C | 14 / 22 °C | 12 / 20 °C | 11 / 20 °C | 12 / 21 °C |
| ilość godzin słonecznych | 15 h | 13 h | 14 h | 14 h | 12 h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 100 m | 3 100 m | 2 900 m | 3 400 m | 3 300 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 17 °C | 23 °C | 21 °C | 16 °C |
| prędkość wiatru | 0 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 800 m | 3 200 m | 3 000 m | 3 800 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 17 °C | 21 °C | 19 °C | 14 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 300 m | 3 000 m | 3 300 m | 3 300 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 14 °C | 19 °C | 17 °C | 12 °C |
| prędkość wiatru | 0 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 200 m | 2 800 m | 3 000 m | 3 100 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 13 °C | 19 °C | 17 °C | 13 °C |
| prędkość wiatru | 0 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 200 m | 3 400 m | 3 500 m | 3 500 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 15 °C | 20 °C | 18 °C | 14 °C |
| prędkość wiatru | 0 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 400 m | 3 400 m | 3 400 m | 3 300 m |
|
dzisiaj
26.05.26 |
jutro
27.05.26 |
czw
28.05.26 |
pią
29.05.26 |
sob
30.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Prognoza na 5 dni | |||||
| min./maks. temp. | 16 / 32 °C | 18 / 30 °C | 16 / 29 °C | 14 / 29 °C | 15 / 30 °C |
| ilość godzin słonecznych | 15 h | 13 h | 14 h | 14 h | 11 h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 100 m | 3 100 m | 2 900 m | 3 400 m | 3 300 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 19 °C | 27 °C | 28 °C | 21 °C |
| prędkość wiatru | 0 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 800 m | 3 200 m | 2 900 m | 3 700 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 22 °C | 27 °C | 26 °C | 19 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 300 m | 3 000 m | 3 300 m | 3 300 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 18 °C | 25 °C | 25 °C | 17 °C |
| prędkość wiatru | 0 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 200 m | 2 800 m | 2 900 m | 3 100 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 18 °C | 26 °C | 25 °C | 18 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 200 m | 3 400 m | 3 500 m | 3 500 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 19 °C | 26 °C | 25 °C | 20 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 10 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 400 m | 3 400 m | 3 400 m | 3 300 m |
Klimat
- czas słoneczny
- opady śniegu (cm)
- opady śniegu (dni)
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| maj | cze | lip | sie | wrz | paz | lis | gru | sty | lut | mar | kwi |
| 6 h | 10 h | 6 h | 8 h | 5 h | 5 h | 5 h | 6 h | 5 h | 4 h | 5 h | 8 h |
| 57 | 0 | 8 | 0 | 16 | 70 | 114 | 13 | 95 | 89 | 86 | 0 |
| 9 | 0 | 1 | 0 | 4 | 8 | 11 | 2 | 10 | 11 | 9 | 0 |
Warunki pogodowe (źródło): © GeoSphere Austria
Warunki śniegowe (źródło): Skiresort




