Ferienhaus an der Familienabfahrt
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 1 869 m |
| Min. wysokość: | 620 m |
| Wys. miejscowość: | 794 m |
| Wyciągi łącznie: | 70 |
| Gondole: | 17 |
| Krzesełka: | 32 |
| Orczyki: | 21 |
| Trasy łącznie: | 275 km |
|
Nartostrady:
|
115 km |
|
Nartostrady:
|
121 km |
|
Nartostrady:
|
39 km |
Ferienhaus an der Familienabfahrt °°°
Podgląd
Położenie
Przytulny obiekt Ferienhaus an der Familienabfahrt położony jest ok. 1,5 km od centrum Brixen im Thale. Teren narciarski SkiWelt Wilder Kaiser - Brixenthal, do którego dostać się można kolejką Hochbrixen lub kolejką SkiWeltbahn, oddalony jest o ok. 2,1 km. Przystanek autobusu dla narciarzy znajduje się w odległości ok. 850 m. Przy dobrych warunkach śniegowych możliwy jest zjazd na nartach pod sam obiekt. Najbliższe obiekty handlowe znajdują się w odległości około 1,2 km.Wyposażenie
Do ogólnego wyposażenia obiektu należy Wi-Fi oraz przechowalnia sprzętu narciarskiego z suszarką do butów. Bezpłatne miejsca parkingowe są również dostępne (ograniczona dostępność).Wyżywienie
Oferta bez wyżywienia.Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 3,50 € za osob./noc
- Keycard 2,- €
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Nie można przywieźć zwierząt domowych.
Dojazd/mapa
- Kolej: Brixen im Thale (w miejscowości), Kirchberg in Tirol (ok. 5 km), Wörgl (ok. 20 km), Kufstein (ok. 40 km)
- Przelot: Salzburg (ok. 85 km), Innsbruck (ok. 85 km), Monachium (ok. 165 km)




