Berghotel Madlener
66 Liczba ocen:
92 % Rekomendacja:
| Maks. wysokość: | 2 050 m |
| Min. wysokość: | 710 m |
| Wys. miejscowość: | 1 430 m |
| Wyciągi łącznie: | 18 |
| Gondole: | 2 |
| Krzesełka: | 13 |
| Orczyki: | 3 |
| Trasy łącznie: | 76 km |
|
Nartostrady:
|
30 km |
|
Nartostrady:
|
44 km |
|
Nartostrady:
|
2 km |
| Trasy do skialpinizmu: | 18 km |
Berghotel Madlener ****
Podgląd
Położenie
Rodzinnie prowadzony 4-gwiazdkowy Berghotel Madlener położony jest przy wjeździe do górskiej miejscowości Damüls. Wyciąg Uga oddalony jest o ok. 600 m, a autobus dla narciarzy zatrzymuje się bezpośrednio przy hotelu (za opłatą). Centrum z najbliższymi sklepami znajduje się ok. 750 m od hotelu. W zależności od warunków pogodowych trasa do narciarstwa biegowego dostępna jest w odległości ok. 800 m.Wyposażenie
Do wyposażenia tego komfortowego hotelu należy hol z recepcją, bezpłatne Wi-Fi i przytulny kącik wypoczynkowy, windę, pokój z kominkiem, pokój gier, sala śniadaniowa, restauracja, bar oraz przechowalnia sprzętu narciarskiego z suszarką do butów. Do dyspozycji są również bezpłatne miejsca parkingowe (ograniczona dostępność).Do dyspozycji Gości jest także strefa saun z sauną fińską, łaźnią parową, kabiną na podczerwień i pokojem relaksacyjnym, z których można korzystać bezpłatnie.
Wyżywienie
Wliczone w cenę wyżywienie HB obejmuje obfite śniadanie w formie bufetu oraz 5-daniowe menu do wyboru wieczorem.Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 2,70 € za osob./noc
Opcjonalnie płatne na miejscu
- Wieczór saneczkowy
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Nie można przywieźć zwierząt domowych.
Ważne wskazówki
- Korzystanie ze strefy wellness dla osób powyżej 16 lat..
- W przypadku rezerwacji karnetu narciarskiego na 2 lub 3 noce w cenę wliczony jest 2,5-dniowy karnet narciarski. Jest on ważny od godziny 11:30 w dniu przyjazdu, więc połowa dnia karnetu narciarskiego jest ważna w dniu przyjazdu.
Dojazd/mapa
- Kolej: Bludencja (ok. 30 km), Dornbirn (ok. 45 km), Bregencja (ok. 60 km)
- Przelot: Friedrichshafen (ok. 95 km), Innsbruck (ok. 165 km), Zurych (ok. 170 km)




