Opinie Klientów

Dorfgastein

128 Liczba ocen:

96 % Rekomendacja:

Miejscowość 9,0
Teren narciarski 9,1
Plan nartostrad
Informacje o terenie narciarskim
Gastein
Maks. wysokość: 2 686 m
Min. wysokość: 850 m
Wys. miejscowość: 830 m
Wyciągi łącznie: 43
Orczyki: 13
Krzesełka: 16
Gondole: 14
Trasy łącznie: 177 km
Nartostrady:
66 km
Nartostrady:
103 km
Nartostrady:
8 km
Trasy do skialpinizmu: 21 km

Narty Dorfgastein – urocza idylla dla całej rodziny!

Dorfgastein

Dorfgastein (830 m n.p.m.), najmniejsza i najbardziej kontemplacyjna z trzech dolinnych wiosek, które nadają popularnemu regionowi urlopowemu niepowtarzalny urok, znajduje się przy północnym wejściu do Doliny Gastein. Tutejsi mieszkańcy kultywują żywą tradycję, a krajobraz miejski zachował również swój pierwotny wiejski charakter. Położony w imponującym górskim świecie Gastein, Dorfgastein oferuje wszystko, czego można zapragnąć na aktywny wypoczynek - czy to dla rodzin z dziećmi, seniorów, sportowców rekreacyjnych, czy też profesjonalistów. Teren narciarski z połączeniem z doliną Grossarl jest bezpośrednio połączony z miejscowością, a nowoczesny wyciąg gondolowy znajduje się zaledwie kilka metrów od centrum miejscowości. Na szczególną uwagę zasługuje również Gasti Snow Park dla dzieci oraz szlaki turystyczne na rakietach śnieżnych i zimowe piękne widoki.

W sąsiednich wioskach Bad Hofgastein (ok. 8 km) w centrum doliny i w głównej wiosce Bad Gastein (ok. 16 km) znajdują się wyciągi, które zabiorą Państwa również do urozmaiconego górskiego świata Gastein, jak również do innych możliwości spędzania wolnego czasu i robienia zakupów. Aktywni sportowcy, osoby szukające wypoczynku oraz rodziny z dziećmi będą mogli cieszyć się spełnionym zimowym urlopem w Dorfgastein.

Gasteinertal - Ski amadé

Dolina Gastein znajduje się w samym sercu Ziemi Salzburskiej i zaliczana jest do największych i najpiękniejszych regionów narciarskich tego landu. Zachwycą tu Państwa szarmanckie budowle z okresu belle époque, świadczące o czasach carskich, jak również piękne, zachęcające do odwiedzin miejscowości, czyste powietrze oraz wody termalne. Liczne hotele wyposażone w strefy termalne i wellness oraz dwa duże kąpieliska lecznicze umożliwiają odwiedzającym odpowiedni wypoczynek. Również i miłośnicy après-ski nie będą rozczarowani - przeróżne bacówki, dyskoteki i bary gwarantują długie, nastrojowe noce! Czy początkujący, czy profesjonalista - na łącznie czterech terenach narciarskich (do 2686 m) każdy znajdzie odpowiednie dla siebie trasy zjazdowe z wystarczającą ilością śniegu.

Dojazd Dorfgastein

  • Kolej: Dorfgastein (w miejscowości), Bad Gastein (ok. 16 km)
  • Przelot: Salzburg (ok. 80 km), Innsbruck (ok. 180 km)

Artykuł o Dorfgastein

wszystkie artykuły

Obiekty w Dorfgastein

Mapa Powiększ

Szukaj…

: Narty Dorfgastein

Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex

Loading...
StickyNewsletter