Das Wetterstein
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 1 923 m |
| Min. wysokość: | 1 000 m |
| Wys. miejscowość: | 994 m |
| Wyciągi łącznie: | 11 |
| Gondole: | 1 |
| Krzesełka: | 5 |
| Orczyki: | 5 |
| Trasy łącznie: | 48 km |
|
Nartostrady:
|
33 km |
|
Nartostrady:
|
10 km |
|
Nartostrady:
|
5 km |
| Trasy do skialpinizmu: | 2 km |
Das Wetterstein °°°
Podgląd
Położenie
Tradycyjny obiekt "Das Wetterstein" położony jest ok. 600 m od centrum miejscowości Ehrwald. Dostęp do terenu narciarskiego jest możliwy dzięki kolejce linowej Wetterstein, oddalonej o ok. 1,3 km. Autobus dla narciarzy zatrzymuje się ok. 50 m od obiektu, a najbliższe sklepy oddalone są o ok. 300 m. Trasa narciarstwa biegowego znajduje się ok. 200 m od obiektu.Wyposażenie
Wyposażenie obiektu obejmuje Wi-Fi, pokój wypoczynkowy oraz piwnicę na sprzęt narciarski z suszarką do butów narciarskich. W obiekcie dostępna jest stacja ładowania samochodów elektrycznych (za opłatą) oraz bezpłatne miejsca parkingowe (ograniczona dostępność).Goście mogą zrelaksować się w saunie z leżakami.
Wyżywienie
Oferta bez wyżywienia.Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 3,- € za osob./noc
Opcjonalnie płatne na miejscu
- Staja ładowania samochodów elektrycznych (ograniczona dostępność)
- Korzystanie z pralki i suszarki bębnowej
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Nie można przywieźć zwierząt domowych.
Ważne wskazówki
- Dzieci do 5. roku życia włącznie w towarzystwie rodziców mogą korzystać z wyciągów bezpłatnie. 5-letnie dzieci otrzymują na miejscu darmowy karnet narciarski. Dla dzieci do 4. roku życia nie jest wymagany karnet i również mogą bezpłatnie korzystać z wyciągów. Dalsze informacje dostępne są w kasie wyciągu.
- W okresie od 12.12.2025 do 19.12.2025 otwarta będzie tylko część terenu narciarskiego.
Dojazd/mapa
- Kolej: Ehrwald (w miejscowości), Reutte (ok. 25 km)
- Przelot: Innsbruck (ok. 75 km), Monachium (ok. 150 km), Salzburg (ok. 200 km)




