Appartement 11, Berghof
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 1 869 m |
| Min. wysokość: | 620 m |
| Wys. miejscowość: | 820 m |
| Wyciągi łącznie: | 70 |
| Gondole: | 17 |
| Krzesełka: | 32 |
| Orczyki: | 21 |
| Trasy łącznie: | 275 km |
|
Nartostrady:
|
115 km |
|
Nartostrady:
|
121 km |
|
Nartostrady:
|
39 km |
Appartement 11, Berghof °°
Podgląd
Położenie
Obiekt Berghof Ellmau położony jest na wzgórzu bezpośrednio przy stoku narciarskim, który prowadzi do kolejki Hartkaiserbahn i tym samym oferuje doskonałe wejście na teren narciarski. Do centrum Ellmau, jak również do obiektów handlowych można dojść po około 950 m. Do wyposażenia należą winda, salon, przechowalnia sprzętu narciarskiego z suszarką do butów oraz miejsca parkingowe (ograniczona dostępność).Wyposażenie
Do ogólnego wyposażenia obiektu należą winda, przechowalnia sprzętu narciarskiego z suszarką do butów oraz w ograniczonej dostępności miejsca parkingowe.Wyżywienie
Bez wyżywienia.Rodzaj zakwaterowania
-
Studio 2-osob. (ok. 31 m²), SC
- pokój dzienno-sypialny z aneksem kuchennym, podwójnym łóżkiem i TV
- aneks kuchenny z lodówką z zamrażarką, kuchenką i ekspresem do kawy
- łazienka z wanną i WC
- balkon od strony południowej
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 3,50 € za osob./noc
- Kaucja: 100,- €/studio
- Keycard 2,- €
Opcjonalnie płatne na miejscu
- Ściereczki kuchenne i dywaniki łazienkowe: ok. 50,- € /osob./tydz.
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Nie można przywieźć zwierząt domowych.
Ważne wskazówki
- Podczas dojazdu wymagane są łańcuchy na koła!
Dojazd/mapa
- Kolej: St. Johann im Tirol (ok. 10 km), Kufstein (ok. 20 km), Wörgl (ok. 25 km)
- Przelot: Salzburg (ok. 75 km), Innsbruck (ok. 90 km), Monachium (ok. 150 km)




