Hotel Panorama
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 2 176 m |
| Min. wysokość: | 740 m |
| Wys. miejscowość: | 920 m |
| Wyciągi łącznie: | 83 |
| Gondole: | 21 |
| Krzesełka: | 33 |
| Orczyki: | 29 |
| Trasy łącznie: | 210 km |
|
Nartostrady:
|
90 km |
|
Nartostrady:
|
110 km |
|
Nartostrady:
|
10 km |
| Trasy do skialpinizmu: | 21 km |
Hotel Panorama ***
Podgląd
Położenie
Komfortowo urządzony 3-gwiazdkowy Hotel Panorama położony jest ok. 100 m od terenu narciarskiego. Centrum Flachau, a także obiekty handlowe i gastronomiczne oddalone są o ok. 200 m.Wyposażenie
Do ogólnego wyposażenia obiektu należy recepcja, Wi-Fi, pokój wypoczynkowy, pokój śniadaniowy, restauracja, bar, kawiarnia i przechowalnia butów. Dostępne są również miejsca parkingowe i garaż (ograniczona dostępność).Strefa wellness oferuje łaźnię parową, saunę fińską, sanarium, kabinę z podczerwienią i pokój relaksacyjny.
Wyżywienie
Zawarte w cenie wyżywienie HB obejmuje bufet śniadaniowy i 3-daniowe menu do wyboru. Posiłek główny (3-daniowe menu do wyboru) jest oferowany w godzinach 11.00 - 22.00 (po uzgodnieniu na miejscu).Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 2,20 € za osob./noc
- Keycard: 3,- €
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Nie można przywieźć zwierząt domowych.
Ważne wskazówki
- Na terenie narciarskim Snow Space Salzburg dzieci do 5. roku życia włącznie nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski, dzieci mogą korzystać z wyciągów w obecności osoby dorosłej bezpłatnie. Jeżeli dziecko korzysta z wyciągów samodzielnie lub uczęszcza na kurs narciarski, należy na miejscu wykupić karnet narciarski (Minicard). To samo dotyczy korzystania z wyciągów na innych terenach narciarskich. Więcej informacji można uzyskać w kasie wyciągu.
- W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.
Dojazd/mapa
- Kolej: Radstadt (ok. 13 km)
- Przelot: Salzburg (ok. 71 km), Klagenfurt (153 km), Monachium (ok. 241 km), Innsbruck (250 km)




