Landhaus Bürse
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 3 122 m |
| Min. wysokość: | 2 108 m |
| Wys. miejscowość: | 696 m |
| Wyciągi łącznie: | 9 |
| Gondole: | 2 |
| Krzesełka: | 5 |
| Orczyki: | 2 |
| Trasy łącznie: | 36 km |
|
Nartostrady:
|
6 km |
|
Nartostrady:
|
20 km |
|
Nartostrady:
|
10 km |
| Trasy do skialpinizmu: | 7 km |
Landhaus Bürse °°°
Podgląd
Położenie
Przytulny obiekt Landhaus Bürse położony jest w centrum miejscowości Flattach. Przystanek dla narciarzy znajduje się ok. 600 m od obiektu, a teren narciarski Mölltaler Gletscher oddalony jest o ok. 8 km.Wyposażenie
Obiekt dysponuje bezpłatnym Wi-Fi, przechowalnią sprzętu narciarskiego oraz bezpłatnymi miejscami parkingowymi (ograniczona dostępność).Wyżywienie
Oferta bez wyżywienia.Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 2,70 € za osob./noc
- Keycard: 5,- €
Opcjonalnie płatne na miejscu
- Mata do przewijania niemowląt (ograniczona dostępność)
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Nie można przywieźć zwierząt domowych.
Dojazd/mapa
- Kolej: Mallnitz (ok. 15 km), Spittal/Drau (ok. 35 km)
- Przelot: Klagenfurt (ok. 115 km), Salzburg (ok. 175 km), Innsbruck (ok. 220 km)




