Ferienwohnung Hell
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 2 378 m |
| Min. wysokość: | 600 m |
| Wys. miejscowość: | 545 m |
| Wyciągi łącznie: | 42 |
| Gondole: | 9 |
| Krzesełka: | 13 |
| Orczyki: | 20 |
| Trasy łącznie: | 110 km |
|
Nartostrady:
|
44 km |
|
Nartostrady:
|
50 km |
|
Nartostrady:
|
16 km |
| Trasy do skialpinizmu: | 8 km |
Ferienwohnung Hell °°°
Podgląd
Położenie i wyposażenie
PołożenieTen nowoczesny obiekt Ferienwohnung Hell położony jest bezpośrednio w centrum miasta Uderns. Centrum miasta Fügen, które jest warte zobaczenia, jest oddalone o ok. 2,9 km. Dotarcie do terenu narciarskiego możliwe jest wyciągiem "Spieljochbahn" oddalonym o ok. 3 km. Autobus dla narciarzy zatrzymuje się w odległości ok. 10 m od obiektu. Do dworca Uderns jest ok. 230 m. Najbliższe sklepy oddalone są o ok. 500 m, kawiarnie i restauracje znajdują się tuż przy hotelu.Wyposażenie
Do wyposażenia tego przytulnego obiektu należy Wi-Fi. Własny sprzęt mogą Państwo przechowywać w piwnicy na narty. Na miejscu dostępne są miejsca parkingowe - ograniczona dostępność.Wyżywienie
Bez wyżywienia.Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- opłata klimatyczna (za osobę/noc: od 15 lat ok. 2,60 €)
- keycard (2,- € za osobę/pobyt)
- Keycard: 2,- €
Opcjonalnie płatne na miejscu
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Nie można przywieźć zwierząt domowych.
- Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo tutaj.
Ważne wskazówki
- Obiekt nie jest przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
- Należy przywieźć we własnym zakresie: pościel, ręczniki
Dojazd/mapa
- Kolej: Fügen-Hart (w miejscowości), Jenbach (ok. 10 km)
- Przelot: Innsbruck (ok. 55 km), Salzburg (ok. 150 km), Monachium (ok. 170 km)




