Gästehaus Ludwig
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 2 300 m |
| Min. wysokość: | 1 600 m |
| Wys. miejscowość: | 2 300 m |
| Wyciągi łącznie: | 9 |
| Gondole: | 2 |
| Krzesełka: | 2 |
| Orczyki: | 5 |
| Trasy łącznie: | 43 km |
|
Nartostrady:
|
6 km |
|
Nartostrady:
|
25 km |
|
Nartostrady:
|
12 km |
| Trasy do skialpinizmu: | 6 km |
Gästehaus Ludwig °°°
Podgląd
Położenie
Rustykalnie urządzony obiekt Gästehaus Ludwig znajduje się ok. 600 m od centrum Galtür, przystanku autobusu dla narciarzy i najbliższych sklepów. Wyciąg narciarski Wirl oddalony jest o zaledwie 3 km, a Silvrettabahn w Ischgl o ok. 10 km.Wyposażenie
Do ogólnego wyposażenia należy Wi-Fi, pokój wypoczynkowy (z miejscami do siedzenia i grami), piwnica na narty i miejsca parkingowe (ograniczona dostępność).Wyżywienie
Bez wyżywienia.Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 4,20 € za osob./noc
- Keycard: 5,- €
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Można przywieźć psy (ok. 8,- € /dzień, bez karmy)
- Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo tutaj.
Ważne wskazówki
- Droga Silvretta Hochalpenstraße jest zimą nieczynna!
Dojazd/mapa
- Kolej: Landeck-Zams (ok. 40 km)
- Przelot: Innsbruck (ok. 110 km), Monachium (ok. 240 km), Salzburg (ok. 290 km)




