Opinie Klientów

Gerlos

104 Liczba ocen:

96 % Rekomendacja:

Miejscowość 8,8
Teren narciarski 9,3
Informacje o terenie narciarskim
Zillertal Arena
Maks. wysokość: 2 500 m
Min. wysokość: 580 m
Wys. miejscowość: 1 250 m
Wyciągi łącznie: 52
Orczyki: 18
Krzesełka: 20
Gondole: 14
Trasy łącznie: 147 km
Nartostrady:
49 km
Nartostrady:
87 km
Nartostrady:
11 km
Trasy do skialpinizmu: 3 km

Narty Gerlos - nieziemska zimowa przyjemność!

Gerlos

Miejscowość Gerlos położona jest na wysokości 1250 m pośrodku Areny Zillertal, która liczy 169 km nartostrad i należy do największego terenu narciarskiego Zillertal. Ta górska wioska znana jest szczególnie z oferty après-ski i dorównuje swym słynnym sąsiadom Mayrhofen i Zell am Ziller. Liczne bary, restauracje oraz bacówki zapraszają do odprężenia po całym dniu na stoku. Miejscowość ta oprócz wyciągów i nartostrad kusi bogatą ofertą spędzania wolnego czasu, np. jazda na sankach, narciarstwo biegowe, lot na paralotni lub wędrówki śnieżne. Nie bez powodu miejscowość Gerlos w ostatnim czasie stała się ulubionym celem podróży wśród ośrodków sportów zimowych.

Ze względu na doskonałą lokalizację ośrodka w Zillertal Arena, Gerlos ma optymalne połączenie z całym obszarem narciarskim, który oferuje karnet narciarski Zillertaler Superskipass. W sumie 147 km tras przygotowanych dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy oraz 52 wyciągi zapewniają idealne warunki do uprawiania sportów zimowych.

Gerlos-Königsleiten

Region Gerlos-Königsleiten jest położony w Dolinie Gerlostal, będącej częścią Doliny Zillertal. Na wschodzie region rozciąga się aż do granicy Tyrolu i Salzburga, tak że miejscowość Königsleiten znajduje się już na jego terenie. Również znana przełęcz Gerlos, ciągnąca się na wysokości 1500 m n.p.m. przebiega przez terytorium obu krain. Wyciągi narciarskie w Gerlos i Königsleiten, a także rodzinny teren narciarski Gerlosplatte-Hochkrimml należą do Zillertal Arena, największego połączonego kompleksu wyciągów w Dolinie Ziller. Obejmuje on niemal 147 km tras narciarskich. Dzięki temu między miejscowościami Zell am Ziller i Hochkrimml można przemieszczać się za pomocą 52 wyciągów na terenie dwóch krajów związkowych!

Dojazd Gerlos

  • Kolej: Zell am Ziller (ok. 20 km), Jenbach (ok. 45 km)
  • Przelot: Innsbruck (ok. 85 km), Salzburg (ok. 160 km), Monachium (ok. 195 km)

Artykuł o Gerlos

wszystkie artykuły

Obiekty w Gerlos

Mapa Powiększ

Szukaj…

: Narty Gerlos

Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex

Loading...
StickyNewsletter